Seminārs Talsos „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai tas man der?”

Lai skaidrotu sociālās uzņēmējdarbības būtību, dažādību, likumdošanu, atbalsta iespējas un
iepazīstinātu ar praktiskiem pieredzes stāstiem un padomiem, 19.jūnijā plkst. 14:00 – 17:00 Talsu
kinoteātrī notiks iedvesmas, informācijas un pieredzes apmaiņas seminārs – „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai man tas der?”.

Read More

Vidzeme lauž stereotipus: Sociālā uzņēmējdarbība - jauna iespēja!

Lai kliedētu šaubas un iepazītos tuvāk ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, 2018. gada 25.aprīlī plkst. 9:30 Smiltenes Tehnikumā (Kalnamuižā, Smiltenē) notiks informatīvs seminārs “Sociālā uzņēmējdarbība – jauna iespēja”. Tā mērķis ir informēt interesentus ne tikai par to, kas ir sociālais uzņēmējs un kā tas atšķiras no sociāli atbildīga uzņēmuma, bet vienlaikus pastāstīt par juridisko pusi un jau šobrīd pieejamo atbalstu sociālajiem uzņēmējiem. Semināra dalībnieki gūs ieskatu, kā klājas tiem, kas jau pazīstami ar šādu uzņēmējdarbības formu, apzinot iespējas, kas paveras sociālajam uzņēmējam.

Read More

12.martā Daugavpilī pasākums par sociālo uzņēmējdarbību

12. martā plkst. 12.00 Daugavpilī  norisināsies seminārs " Sociālā uzņēmējdarbība: sociālais uzņēmums". Semināra laikā būs iespējams uzzināt, kas jāņem vērā, dibinot sociālo uzņēmumu kā arī aktualitātes par Labklājības Ministrijas un ALTUM atbalsta programmu sociaļajai uzņēmējdarbībai. Atnāciet, lai uzzinātu, kā sociālā uzņēmējdarbība izskatās pasaulē, Eiropā, Latvijā un arī Daugavpilī!  Pasākums norisinās Daugavpils domes konferenču zālē, Krišjāņa Valdemāra ielā 1.

Read More

Praktiskie semināri par SIA dibināšanu un sociālās uzņēmējdarbības granta pieteikuma sagatavošanu!

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija martā rīko divus praktiskos seminārus, kuru ietvaros būs iespējams uzzināt visu par jauno Sociālā uzņēmuma likumu, jauna SIA dibināšanu, esoša SIA pielāgošanu jaunā likuma prasībām, kā arī granta pieteikumu un biznesa plānu sagatavošanu ALTUM sociālās uzņēmējdarbības grantu programmai.

Read More

INNOVATIONS FOR A BETTER FUTURE: iespējas sociālo un aprites ekonomikas inovāciju attīstībai

28.februārī 16.00 – 18.00 aicinām uz pasākumu Ziemeļu Ministru Padomes birojā, kurā ne vien
runāsim un diskutēsim par sociālo inovāciju nozīmi un piemēriem, bet arī aplūkosim, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk.

Read More