LIAA Radošo industriju inkubatorā gaidīti arī sociālie uzņēmēji!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubators aicina biznesa ideju autorus un uzņēmējus radošajās industrijās pieteikties inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalstam, gaidīti arī sociālie uzņēmēji! Info stundas par pieteikšanās procesu norisināsies 10. jūlijā, 15. augustā un 5. septembrī plkst. 17.30 Radošo industriju inkubatorā, Elizabetes ielā 45/47,

Read More

Sociālā uzņēmējdarbība Latvijas reģionos - kopā ar Britu Padomi Latvijā!

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbibas asociācija kopā ar Britu Padomi Latvijā uzsāk jaunu sociālās uzņēmējdarbības informatīvo un izglītojošo pasākumu sēriju Latvijas reģionos ar mērķi stiprināt Latvijas kopienu potenciālu, palīdzēt rasties jauniem sociālajiem uzņēmumiem un attīstīties esošajiem, kas spējīgi radoši un efektīvi risināt dažādus sabiedrības izaicinājumus.
 

Read More

Iespēja jauniešiem: sociālā biznesa akselators idejas attīstībai!

Sociālā biznesa akselators "Kā izveidot atbilstošu sociālā biznesa modeli un kā sagatavot savu ideju pūļa finansēšanai" ir apmācības 18-30 gadus veciem jauniešiem.  Apmācības norisināsies no 3. līdz 7. jūlijam Latvijā, Rāmavas muižā un apvienos 30 jauniešus no visām Baltijas valstīm, kam ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums.

Read More

Sociālās uzņēmējdarbības likumprojekts tiks skatīts 2.lasījumā Saeimā!

Labas ziņas – Sociālās uzņēmējdarbības jeb nu jau Sociālā uzņēmuma likumprojekts ir sagatavots iesniegšanai izskatīšanai 2.lasījumā! 11.maijā Saeimas plenārsēdē deputāti skatīs likumprojekta uzlaboto versiju, pie kuras darba grupa ir strādājusi vairāk kā trīs mēnešus un kurā ir iekļauti daudzi no ieteikumiem un labojumiem, kas tika saņemti gada sākumā.

Read More

Piesakies konsultācijai par sociālo uzņēmējdarbību!

Kas ir sociālā uzņēmējdarbība? Kas jāņem vērā, veidojot sociālo uzņēmumu? Ar ko sākt? Kāds ir tiesiskais regulējums? Kāds ir valsts un pašvaldību atbalsts? Kādu sociālā biznesa modeli izvēlēties? Par šiem un citiem jautājumiem var uzzināt vairāk, piesakoties uz individuālu konsultāciju Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā! Konsultāciju dienas - pirmdienas!

Read More