Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija izsludina jaunu sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku uzņemšanu!

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija vēlas paplašināt vēstnieku loku un nodrošināt to esamību vairākos reģionos, tādēļ aicina pieteikties vēstnieku tīklam cilvēkus, kuri vēlas aktīvi informēt sabiedrību par sociālās uzņēmējdarbības jomu un tās aktualitātēm un iedrošināt citus kļūt par sociālajiem uzņēmējiem.

Read More

Esošie vai topošie sociālie uzņēmēji aicināti pieteikties bezmaksas konsultācijām par sociālo uzņēmējdarbību

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) aicina pieteikties uz inovatīvām, kombinētajām konsultācijām esošos vai topošos sociālos uzņēmējus projektā “Sociālā uzņēmējdarbība – instruments sociālo pakalpojumu un sociālā atbalsta attīstībai Latvijā”!

Read More

Labklājības ministrija aicina uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci

26. septembrī Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci (Likums. Grants. Pieredzes stāsti.). Konference ir simbolisks veltījums Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei, jo tieši šogad stājās spēkā Sociālā uzņēmuma likums un ir sākusies aktīva sociālo uzņēmumu reģistrācija.

Read More

Palīdzēsim.lv aicina uz rokdarbu radošo darbnīcu!

25. augustā Kalnciema kvartālā, Sociālās uzņēmējdarbības tirgus laikā, norisināsies rokdarbu radošā darbnīca, kuru organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un vadīs Palīdzēsim.lv komanda. Darbnīcā būs iespējams izgatavot rotas gan sev, gan ietverot tajās laba vēlējumus, nodot Palīdzēsim.lv labdarības tirdziņiem. Dalība darbnīcā ir bezmaksas, aicināts ikviens interesents.

Read More

Kalnciema kvartālā notiks sociālās uzņēmējdarbības tirdziņš!//В Калнциемском квартале пройдет ярмарка социального предпринимательства!

Jau trešo reizi Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Kalnciema kvartālu turpina tradīciju organizēt Sociālās uzņēmējdarbības tirgu. Šogad tas notiks 25. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00, pulcējot dažādus uzņēmējus un viņu radītos sociālā biznesa produktus vai pakalpojumus. Paralēli tirgus norisei notiks brīvdabas koncerts un aktivitātes bērniem.

Вот уже в третий раз Латвийская ассоциация социального предпринимательства в сотрудничестве с British Council и Калнциемским кварталом традиционно организует Ярмарку социального предпринимательства. В этом году ярмарка пройдет 25 августа с 10:00 до 16:00, в которой различные предприниматели представят созданные ими продукты или услуги социального бизнеса. В дополнение к рынку состоится концерт под открытым небом и мероприятия для детей.

Read More

Pieejams e-apmācību modulis Rokasgrāmata sociālajiem uzņēmējiem

Biedrība “Sociālās inovācijas centrs” projekta ietvaros Baltijas jūras reģiona sociālo uzņēmēju sadarbības platformā piedāvā jaunu e-apmācību moduli sociālajiem uzņēmējiem “Rokasgrāmata sociālajiem uzņēmējiem”, tas ir pieejams Baltijas jūras reģiona sociālo uzņēmēju sadarbības platformā www.socialenterprisebsr.net.

Read More

Mini-granta konkurss sociālās uzņēmējdarbības idejas uzsākšanai

Daugavpils labdarības veikals “Otrā iespēja” izsludina mini-granta konkursu sociālās uzņēmējdarbības idejas uzsākšanai.

Idejas konkursam iespējams iesūtīt līdz 10. augustam uz e-pastu kulturas_klubs@inbox.lv, ideja var būt teksta, foto vai prezentācijas veidā, ar īsu un konkrētu pamatojumu kādam mērķim ir paredzēts izmantot mini-grantu.

Uzvarētāju noskaidrošana notiks 17. augustā no 16.00 Daugavpils cietoksnī, mākslas galerijā “Baltais zirgs” bezmaksas pasākumā “Atbalsta iespējas sociālajiem uzņēmējiem” laikā.

Plašāka informācija par konkursu pieejama labdarības veikalā “Otrā iespēja”, veikala sociālajā tīklā https://www.facebook.com/otraiespeja/ vai zvanot 28234883 (Oļesja).

 

SOciālās uzņēmējdarbības ideju konkurss (3).jpg

Rīgas domes Labklājības departaments izsludina grantu konkursu

Rīgas domes Labklājības departaments izsludina projektu konkursu granta programmas “Sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupu nodarbinātības veicināšana Rīgā” ietvaros. Konkursa mērķis ir stimulēt, uzsākt vai attīstīt un īstenot ilgtspējīgu biedrību un nodibinājumu vai komersantu attīstību, lai nodrošinātu nodarbinātības iespējas, t.sk. radot jaunas vai pilnveidojot esošas darba vietas sociālās atstumtības riskam pakļautajām mērķa grupām.

Read More

Piesakies konkursam Creative Business Cup 2018!

Creative Business Cup ir starptautisks tīkls inovatīvai uzņēmējdarbībai, kas rada saikni starp jaunuzņēmumiem, nozaru ekspertiem un pasaules tirgu. Katru gadu gandrīz 100 nacionālie partneri visā pasaulē izziņo Creative Business Cup konkursu. Valstu uzvarētāji no visas pasaules sacenšas savā starpā starptautiskā finālā, kas tradicionāli notiek Kopenhāgenā novembra izskaņā, Global Entrepreneurship Week laikā.

Read More

SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS VĒSTNIEKU VASARAS AKADĒMIJA!

Četru dienu vasaras akadēmija par sociālo uzņēmējdarbību tiem, kuri vēlas uzsākt vai turpināt līdzdalību Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīklā! Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls ir aktīvi un radoši dažādu jomu profesionāļi visā Latvijā, kuri Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotājiem palīdz labāk iepazīt un izprast sociālās uzņēmējdarbības iespējas un nianses!

Read More

Seminārs Talsos „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai tas man der?”

Lai skaidrotu sociālās uzņēmējdarbības būtību, dažādību, likumdošanu, atbalsta iespējas un
iepazīstinātu ar praktiskiem pieredzes stāstiem un padomiem, 19.jūnijā plkst. 14:00 – 17:00 Talsu
kinoteātrī notiks iedvesmas, informācijas un pieredzes apmaiņas seminārs – „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai man tas der?”.

Read More

Vidzeme lauž stereotipus: Sociālā uzņēmējdarbība - jauna iespēja!

Lai kliedētu šaubas un iepazītos tuvāk ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, 2018. gada 25.aprīlī plkst. 9:30 Smiltenes Tehnikumā (Kalnamuižā, Smiltenē) notiks informatīvs seminārs “Sociālā uzņēmējdarbība – jauna iespēja”. Tā mērķis ir informēt interesentus ne tikai par to, kas ir sociālais uzņēmējs un kā tas atšķiras no sociāli atbildīga uzņēmuma, bet vienlaikus pastāstīt par juridisko pusi un jau šobrīd pieejamo atbalstu sociālajiem uzņēmējiem. Semināra dalībnieki gūs ieskatu, kā klājas tiem, kas jau pazīstami ar šādu uzņēmējdarbības formu, apzinot iespējas, kas paveras sociālajam uzņēmējam.

Read More