Rīgas domes Labklājības departaments izsludina grantu konkursu

Rīgas domes Labklājības departaments izsludina projektu konkursu granta programmas “Sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupu nodarbinātības veicināšana Rīgā” ietvaros. Konkursa mērķis ir stimulēt, uzsākt vai attīstīt un īstenot ilgtspējīgu biedrību un nodibinājumu vai komersantu attīstību, lai nodrošinātu nodarbinātības iespējas, t.sk. radot jaunas vai pilnveidojot esošas darba vietas sociālās atstumtības riskam pakļautajām mērķa grupām.

Read More

Piesakies konkursam Creative Business Cup 2018!

Creative Business Cup ir starptautisks tīkls inovatīvai uzņēmējdarbībai, kas rada saikni starp jaunuzņēmumiem, nozaru ekspertiem un pasaules tirgu. Katru gadu gandrīz 100 nacionālie partneri visā pasaulē izziņo Creative Business Cup konkursu. Valstu uzvarētāji no visas pasaules sacenšas savā starpā starptautiskā finālā, kas tradicionāli notiek Kopenhāgenā novembra izskaņā, Global Entrepreneurship Week laikā.

Read More

SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS VĒSTNIEKU VASARAS AKADĒMIJA!

Četru dienu vasaras akadēmija par sociālo uzņēmējdarbību tiem, kuri vēlas uzsākt vai turpināt līdzdalību Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīklā! Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkls ir aktīvi un radoši dažādu jomu profesionāļi visā Latvijā, kuri Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotājiem palīdz labāk iepazīt un izprast sociālās uzņēmējdarbības iespējas un nianses!

Read More

Seminārs Talsos „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai tas man der?”

Lai skaidrotu sociālās uzņēmējdarbības būtību, dažādību, likumdošanu, atbalsta iespējas un
iepazīstinātu ar praktiskiem pieredzes stāstiem un padomiem, 19.jūnijā plkst. 14:00 – 17:00 Talsu
kinoteātrī notiks iedvesmas, informācijas un pieredzes apmaiņas seminārs – „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai man tas der?”.

Read More

Vidzeme lauž stereotipus: Sociālā uzņēmējdarbība - jauna iespēja!

Lai kliedētu šaubas un iepazītos tuvāk ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, 2018. gada 25.aprīlī plkst. 9:30 Smiltenes Tehnikumā (Kalnamuižā, Smiltenē) notiks informatīvs seminārs “Sociālā uzņēmējdarbība – jauna iespēja”. Tā mērķis ir informēt interesentus ne tikai par to, kas ir sociālais uzņēmējs un kā tas atšķiras no sociāli atbildīga uzņēmuma, bet vienlaikus pastāstīt par juridisko pusi un jau šobrīd pieejamo atbalstu sociālajiem uzņēmējiem. Semināra dalībnieki gūs ieskatu, kā klājas tiem, kas jau pazīstami ar šādu uzņēmējdarbības formu, apzinot iespējas, kas paveras sociālajam uzņēmējam.

Read More

12.martā Daugavpilī pasākums par sociālo uzņēmējdarbību

12. martā plkst. 12.00 Daugavpilī  norisināsies seminārs " Sociālā uzņēmējdarbība: sociālais uzņēmums". Semināra laikā būs iespējams uzzināt, kas jāņem vērā, dibinot sociālo uzņēmumu kā arī aktualitātes par Labklājības Ministrijas un ALTUM atbalsta programmu sociaļajai uzņēmējdarbībai. Atnāciet, lai uzzinātu, kā sociālā uzņēmējdarbība izskatās pasaulē, Eiropā, Latvijā un arī Daugavpilī!  Pasākums norisinās Daugavpils domes konferenču zālē, Krišjāņa Valdemāra ielā 1.

Read More