Gatavojies Ziemassvētkiem kopā ar Latvijas foršākajiem sociālajiem uzņēmumiem!

Ziemassvētku laiks ir dāvināšanas un došanas laiks - kāpēc gan to neapvienot? Iegādājies Ziemassvētku dāvanas vai piedalies radošajās darbnīcās, ko piedāvā Latvijas foršākie sociālie uzņēmumi un mūsu Asociācijas biedri, un tādējādi palīdzi darīt labus darbus un sasniegt labus mērķus!

SOS BĒRNU CIEMATU ZIEMASSVĒTKU KARTIŅAS!

Izvēloties šīs mākslinieku un jauniešu zīmētās Ziemassvētku kartiņas, Tu atbalstīsi un iepriecināsi bērnus, kuri savas jaunās mājas ir atraduši SOS audžuģimenēs, un palīdzēsi vēl vairāk bez vecāku gādības palikušajiem bērniem nokļūt atbalstošā un mīlošā audžuģimenē.

KUR MEKLĒT:  Visus pieejamos kartiņu dizainus iespējas apskatīt un iegādāties Latvijas SOS bērnu ciematu mājaslapas sadaļā “Labdarības veikals”.Vairākas nedēļas pirms Ziemassvētkiem tās būs iespējams iegādāties arī J.Rozes grāmatnīcās Kr.Barona ielā, „Centrs, „Alfa“un „Spice“, veikalos „Otra Elpa“ un „Muhamors“, kā arī „Statoil“ degvielas uzpildes stacijās.

LABDARĪBAS VEIKALI OTRĀ ELPA RĪGĀ UN LIEPĀJĀ

Labdarības veikalos “Otrā Elpa” iegādājies ko tādu, kas citam nav vajadzīgs, bet noderēs Tev vai Taviem mīļajiem - sākot no platēm un aizraujošām grāmatām un beidzot ar neatkārtojamām dizaina lietām!  Piedalies Klusajā labdarības izsolē 5. -16. decembrim Otrā Elpā un atbalasti labdarības projektus!

Tāpat arī 10. decembrī piedalies Otrās Elpas dizaina pop-up tirdziņā un radošajās darbnīcās, kurās vari bezmaksas iemācīties gatavot maskas, zimeassvētku dekorus, kā arī dāvanu sainošanu! 

KUR MEKLĒT: Stabu iela 35, Rīga, Marijas iela 13, Rīga, Graudu ielā 31/30, Liepājā, vairāk informācijas par darbnīcām ŠEIT

otra.jpg

SOCIĀLĀ UZŅĒMUMA “ZAĻŠ” UN BIEDRĪBAS “homo ecos:” upcycling ZIeMASSVĒTKU DĀVANU DARBNĪCAS!

Ja gribi izgatavot interesantu un videi draudzīgu Ziemassvētku dāvanu, tad Tev noteikti jānāk uz kādu no četrām upcycling darbnīcām Decembrī - tās dos iespēju pirmssvētku laikā būt radošiem, pašiem gatavot dāvanas, izmantojot lietas, kas savu pirmo mūžu jau nokalpojušas. Darbnīcu laikā “Zaļš” un “homo ecos:” piedāvā tikties ar radošām personībām, uzzināt vairāk par dažādiem materiāliem un iemācīties ko jaunu! Katras darbnīcas rezultātā taps unikāla lieta, ko varēsi paturēt sev, vai pēc tam uzdāvināt kādam citam.

KUR MEKLĒT: Pieteikšanās darbnīcām, vairāk informācijas: lina.peksena@homoecos.lv, kā arī SEIT

Darbnīcas norisināsies 1., 8., 15. un 22.decembrī “homo ecos:” Zaļajā stāvā, Ernestīnes ielā 12

LABDARĪBAS VEIKALIŅŠ “POGOTAVA” SIGULDĀ!

Idejas lielākām un mazākām dāvanām, turklāt ar augstu pievienoto vērtību, atradīsi sociālajā uzņēmumā - labdarības veikalā „Pogotava”. Iegādājoties dažādu tehniku rokdarbu, kurus izgatavojuši bērni un jaunieši ar funkcionāliem traucējumie, Tu palīdzēsi padarīt labāku un priecīgāku viņu ikdienu!

KUR MEKLĒT: Raiņa ielā 1, Siguldā.  Produkciju var apskatīt ŠEIT.

LATVIJAS KOPIENU INICIATĪVU FONDA 2017.GADA KALENDĀRI!

Iegādājoties A3 formāta kalendāru “Mans foto mūsu zemei 2017” , Tu palīdzēsi piesaistīt līdzekļus divām LKIF aktuālām programmām - iegūtie līdzekļi tiks novirzīti onkoloģisko pacientu rehabilitācijai  un senioru atbalstam.

KUR MEKLĒT: LKIF birojā Silmaču ielā 4, Rīgā,  pasākumā REanimācijas Ziemassvētki (Brasas krāmu un nekrāmu tirdziņš) 18. decembrī no plkst. 11-14 , kā arī Mēness ielā 4 Animācijas studijā RIJA, tāpat arī Domina-shopping Ziemassvētku tirdziņā no 14.decembra - 7. janvārim vai  te.

LATVIJAS PENSIONĀRU FEDERĀCIJAS SENIORU - ROKDARBNIEKU IZSTRĀDĀJUMU TIRDZIŅŠ!

(SADARBĪBĀ AR EAPN - LATVIA)

Latvijas senioru - rokdarbnieku izstrādājumu tirdziņā 15. -18. decembrī būs iespēja iegādāties neparastas un mīļas Ziemassvētku dāvanas tuvajiem, atbalstot uzņēmīgos seniorus.

KUR MEKLĒT:  Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas lielajā zālē 15.-18. decembrī 9.00-18.00

DĀVANAS LABDARĪBAS VEIKALIŅĀ “IESPĒJU DARBNĪCA” Siguldā!

Labdarības veikalā “Iespēju darbnīca” vari iegādāties praktiskas ar rokām darinātas dāvanas! Piedāvājumā dāvanas, kas ir  šūtas, adītas un radītas no dzijas, ādas un auduma. Ar savu pirkumu palīdzēsi dienas centra iemītniekiem!

KUR MEKLĒT:  Kronvalda ielā 4, Siguldā (iespējama OMNIVAS paku piegāde, tās var pasūtīt, sazinoties ar “Aicinājums Tev” e-pastā iespejudarbnica@gmail.com un facebook.com/iespejudarbnica

Iespeju_darbnica_1.jpg

SENIORU RADĪTI ROKDARBI SALONĀ “SAULGRIEZE”!

Salonā “Saulgrieze” vari iegādājies pensionāru un cilvēku ar invaliditāti radītos krāšņos  izstrādājums! Iegādājoties dāvanas šajā jaukajā veikaliņā, palīdzēsi senioru ikdienu padarīt labāku un priecīgāku!

KUR MEKLĒT: Centrāltirgus, Nēģu iela 7, Rīga ( 10.00-18.00)

LABDARĪBAS VEIKALS “TUVU” JELGAVĀ!

Veikalā “Tuvu” atradīsi mazlietotas preces, ar kuru iegādi palīdzēsi īstenot veikala sociālos projektus! Tāpat arī pārsteidz tuvos ziemassvētkos ar kādas mēbeles iegādi veikalā “TUVU mēbeles”.

KUR MEKLĒT:  Pasta ielā 51/2, Jelgava, Facebook