Jaunais Socifaction iesaukums!

SOCIFACTION sociālā biznesa akselerators aicina jauniešus (18-30 g.v.) ar invaliditāti iesaistīties apmācībās un attīstīt savas sociālā biznesa idejas!

SOCIFACTION sociālā biznesa akselerators ir bezmaksas programma jauniešiem, kas palīdz attīstīt idejas, kā ilgtspējīgā veidā risināt sociālas vai vides problēmas. Tas tapis stratēģiskās partnerības ietvaros starp Latviju, Lietuvu un Lielbritāniju, un tas tiek finansēts Erasmus programmas ietvaros.

Šobrīd akseleratora programmu 2 ciklos absolvējuši jau 100 dalībnieki, un aicinām Tev iesaistīties 3. ciklā, kas paredzēts īpaši jauniešiem (18-30 g.v.) ar invaliditāti un sāksies ar apmācībām 2016. gada 15.-20. martā Viļņā.

12622066_1046005165459741_1405005576803380310_o.jpg

KAS VAR PIEDALĪTIES SOCIFACTION?

Uz apmācībām dodas jauniešu komandas (3-5 cilvēki), kas pārstāv vienu sociālā biznesa iniciatīvu. Pieteikties var gan individuāli, gan jau gatava domubiedru komanda. Ja esi kādas organizācijas biedrs , biznesa ideja/projekts var tikt attīstīts tās darbības ietvaros. Piesakies arī tad, ja skaidras idejas un domubiedru Tev vēl nav, taču vēlies izzināt sociālā biznesa iespējas.

Iniciatīvas mērķiem jāveicina cilvēku ar invaliditāti integrācija, nodarbinātība un izaugsme. Jūsu inicatīva var būt gan risinājums dalībnieku dzīves izaicinājumiem, gan produkti un pakalpojumi, ko varat sniegt sabiedrībai, par to gūstot ienākumus, ko ieguldīt savā darbībā.

Tas var būt, piemēram, labdarības veikals, rokdarbu darbnīca, suvenīru ražošana, konsultāciju pakalpojumi vai jebkas cits, kas var būt ienākumu avots, vienlaikus palīdzot risināt sociālas vai vides problēmas.

Dalībniekiem vēlamas angļu valodas zināšanas, taču nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta tulkošana. Kopumā no Latvijas tiks uzņemti 25 dalībnieki.

KO PIEDĀVĀ SOCIFACTION?

Socifaction rīkotāji nodrošina specializēto transportu ikvienam dalībniekam no Jūsu mītnes vietas un Viļņu, naktsmītnes un ēdināšanu visas apmācību dienas, kā arī asistentus atbilstoši dalībnieku vajadzībām. Dalība programmā ir pilnībā bez maksas.

Apmācību struktūra

•4 dienu intensīvās apmācības 15.-20. martā, Viļņā

•3 mēnešu garš mentoringa process, kurā komandai palīdz pieredzējuši uzņēmēji, dizaineri, komunikācijas speciālisti, kas tiek atbilstoši piemeklēti katras komandas vajadzībām, kā arī Socifaction komanda

Programmas pamatā ir radoša, inovatīva un praktiska pieeja un tās fokuss ir uz idejas/projekta potenciālu konkurēt tirgū ar citiem produktiem un pakalpojumiem, radot ilgtspējīgu biznesa modeli.

Pieredzējušu sociālo uzņēmēju un ekspertu vadībā dalībnieki apgūs šādu programmu:

• sociālā biznesa modelēšana - kā radīt produktus un pakalpojumus, kas nes peļņu;

• mārketings - kā radīt pievilcīgus produktus, kā tos pasniegt potenciālajiem pircējiem

• dizaina domāšana - kā sadarboties ar klientiem, lai radītu labākos risinājumus;

• komunikācijas stratēģija - kā efektīvi un saistoši komunicēt gan ar klientiem, gan part-
neriem, lai iesaistītu vairāk cilvēku mērķa īstenošanā un veicinātu produktu un pakalpojumu pārdošanu;

•uzņēmēja domāšanas modeļi, komandas darbs.

Metodoloģiju un mācību tēmas veidosim, ņemot vērā dalībnieku projektu reālās vajadzības.

Programmas noslēgumā labākajām komandām tiek piedāvāta iespēja doties pieredzes braucienā uz Lielbritāniju un sadarbībā ar Startupreneurs programmu doties praksē vai piere-
dzes apmaiņā uz kādu no Eiropas valstīm, kur varēs pavadīt no 6 mēn. līdz 1 gadam, lai apgūtu kādas organizācijas vai uzņēmēja pieredzi.

KĀ PIETEIKTIES DALĪBAI?

Pieteikties dalībai var, tiešsaistē aizpildot īsu anketu, kas atrodama mūsu mājaslapā socifaction.com. Lai izrunātu radušos jautājumus, kā arī nepieciešamības gadījumā precizētu ideju, kuru Jūs varētu attīstīt akseleratora procesā, mēs ar Jums sazināsimies. Uz apmācībām dosies kopā 25 jaunieši no Latvijas. Nenokavē savu iespēju!

Aicini arī savus draugus, domubiedrus iepazīties ar programmu un pieteikties dalībai. Iesak-
ties mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/socifaction, kā arī mājaslapā: www.socifaction.com.

Plašākai informācijai un turpmākai saziņai:

E-pasts: zane.s.skuja@gmail.com,
ZANE SKUJA
Projekta vadītāja Latvijā
Tālr. 28780209