SAVIENOJUMS 2: Ekonomikas & globālie izaicinājumi - kādas ir alternatīvas?

21.aprīlī 17.30 Nordic Club House (Kalēju iela 3) notiks sarunu cikla SAVIENOJUMS otrais pasākums par tēmu "Ekonommikas & globālie izaicinājumi - kādas ir alternatīvas?"

Šoreiz aplūkosim sociālās uzņēmējdarbības, alternatīvo ekonomikas pieeju un attīstības sadarbības mijiedarbību. Kādā veidā šīs jomas ir un var būt praktiski saistītas? Vai un kā tās var palīdzēt mazināt nabadzību un risināt citas globālas problēmas? Kādi ir Latvijas un pasaules labākie piemēri, kas to parāda?

Par alternatīvām ekonomikas pieejām, vai tās var mazināt nabadzību pasaulē, dalīsies vides organizācijas Zaļā brīvība vadītājs Jānis Brizga. Savukārt par attīstības sadarbības izaicinājumiem un iespējām Latvijā pasaulē runās Latvijas Platforma attīstības sadarbībai vadītāja Inese Vaivare.

Pēc prezentācijām - diskusijas un sarunas, domubiedru un tīklošanās, jautājumi, komentāri un viss pārējais!

Lai nāktu uz pasākumu, noteikti vajag pieteikties:
https://nordicclubhouse.spaces.nexudus.com/en/events/tickets/183868685/ekonomikas--globalie-izaicinajumi--kadas-ir-alternativas

Ieeja bez maksas.

Otro SAVIENOJUMS pasākumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un sociālās uzņēmējdarbības akselerators SOCIFACTION, vides organizācija Zaļā brīvība EK programmas EuropeAid projekta „Sociālā un Solidaritātes Ekonomika kā attīstības pieeja ilgtspējai Eiropas gadā attīstībai un turpmāk” ietvaros, Latvijas Platforma attīstības sadarbībai, Nordic Club House

Jāņa Brizgas prezentācija
Ineses Vaivares prezentācija
Laumas Ziemeļnieces prezentācija