Sociālā uzņēmējdarbība sarunu festivālā LAMPA!

Šogad 1. un 2.jūlijā Cēsīs jau otro reizi notiks dinamiskais un dzīvespriecīgais sarunu festivāls LAMPA, kas pagājušā gadā pulcēja vairāk kā 3500 cilvēku. Šogad viens no festivāla pasākumiem būs veltīts sociālajai uzņēmējdarbībai - tiekamies 1.jūlijā 14.00 mūsu diskusijā "Sociālā uzņēmējdarbība - bizness satiekas ar vēlmi mainīt pasauli?" vienā no festivāla pasākumu teltīm!

Vai sociālā uzņēmējdarbība atšķiras no labdarības? Vai varbūt tas ir tikai vēl viens veids, kā optimizēt nodokļus? Vai tiešām Latvijā un pasaulē ir uzņēmēji, kas gatavi atteikties no peļņas sabiedrībai nozīmīgu mērķu vārdā? Kā kļūt par sociālo uzņēmēju un kā neuzkāpt uz biežāk sastopamajiem sociālās uzņēmējdarbības “grābekļiem”? Tie ir tikai daži no jautājumiem, kurus draudzīgā, neformālā sarunā šķetināsim kopā ar veiksmīgiem Latvijas sociālajiem uzņēmējiem, kuri ar savu darbu, idejām un neizsmeļamo enerģiju ir pierādījuši – tas ir iespējams!

Pasākuma pirmajā daļā sarunas dalībnieki dalīsies savā pieredzē par to, kā un kāpēc uzsākuši sociālo uzņēmējdarbību, kā tā atšķiras no citiem darbības veidiem, un kādas grūtības un veiksmes ir piedzīvojuši savā sociālā uzņēmēja ceļā. Savukārt pasākuma otrajā daļā ikvienam dalībniekam būs iespēja aplūkot, aptaustīt un izmēģināt Latvijas sociālo uzņēmumu produktus, kā arī aprunāties ar to autoriem un veidotājiem.

Diskusiju rīko Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar sociālās uzņēmējdarbības konkursu "Reach for Change".