Sociālo uzņēmumu ietekmes mērīšana - kāpēc tā ir vajadzīga un kā to darīt?

RISHAB KHANA PREZENTĀCIJA PIEEJAMA ŠEIT!

28.septembrī 15.00 Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Initiatives of Change Sweden rīko pasākumu "Sociālo uzņēmumu ietekmes mērīšana - kāpēc tā ir vajadzīga un kā to darīt?", kura par sociālo uzņēmumu ietekmes mērīšanas tēmu stāstīs sociālais uzņēmējs un sociālās ietekmes pētnieks Rišabs Khana (Rishab Khanna, Indija/Šveice/Zviedrija).

Pasākums notiks angļu valodā, fonda DOTS lielajā zālē Alberta ielā 13 (6.stāvs)

Pasākuma pirmajā daļā būs iespēja dzirdēt Rišaba Khana lekciju par viņa paša sociālā uzņēmēja pieredzi, gan dibinot Indijas Jaunatnes Klimata (Indian Youth Climate Network ), gan strādājot ar tādām organizācijām kā Om Creations un Shraddha . Strādājot ar neskaitāmām organizācijām visā pasaulē, Rišabs ir pārliecinājies, ka peļņas un apgrozījuma rādītāji neatspoguļo patiesās organizāciju un uzņēmumu veiksmes un neveiksmes, un arvien vairāk ir nepieciešams ietekmi un izdošanos mērīt ar citiem līdzekļiem un metodēm. Rišabs savā lekcijā aplūkos tādus sociālās ietekmes mērīšanas rīkus kā Integral organization, The Natural Step un kopā ar kolēģiem Šveicē un Zviedrijā izstrādāto Economy for a Common Good Balance Sheet.

Pasākuma otrajā daļā būs iespēja pārrunāt un diskutēt par dzirdēto, īpaši topošā sociālās uzņēmējdarbības likuma un Latvijas sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmas attīstības kontekstā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Pieteikšanās pasākumam līdz 23.septembrim, rakstot uz e-pastu dace.avotina@gmail.com , norādot savu vārdu, uzvārduun pārstāvēto institūciju.

Par Rišabu Khana:

Rishabh Khanna has a degree in Economic Development, Environmental Legislation and Management, International Law and Diplomacy and is passionate to bring harmony in the social and ecological systems. With the Initiatives of Change Sweden Rishab has had the opportunity to co-design a peace and development programme in Somalia, funded by SIDA (Swedish development agency), and deliver a program of social cohesion in a suburb of Stockholm, called Hope in Jarva. He has supported social enterprises in Uganda, Kenya and India, and has been a member of the Economy for the Common Good international expansion team and the GNH (Gross National Happiness) Sweden. He is author of 'Surging Beyond the Bottom Line - Insights into a Successful Integral Enterprise'. He has co-authored several other books including 'V.R. Purnatva - Holistic approach to education'.

 Rishab Khanna

Rishab Khanna

url.jpg