Madonā seminārs “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?”

24. oktobrī plkst. 13.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Madonas biznesa
inkubatorā norisināsies seminārs “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?”. Tā mērķis ir iepazīstināt plašāku sabiedrību ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, dzirdēt tās piemērus un kopīgi diskutēt par sociālās uzņēmējdarbības attīstības iespējām Madonas reģionā.


Seminārā par sociālo uzņēmējdarbību un atbalsta iespējām Latvijā informēs Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore. Ar savu praktisko pieredzi dalīsies sociālās uzņēmējdarbības idejas “BlindArt” attīstītājs Andrs Hermanis (www.blindart.lv). Par Altum koordinēto atbalstu sociālās uzņēmējdarbības idejām pastāstīs Olita Untāla (Altum). Pēc informatīvās daļas aicināsim viesus iesaistīties diskusijā par sociālās uzņēmējdarbības potenciālu un nākotni Madonā.

Uz semināru tiek aicināts ikviens interesents, kurš vēlas uzzināt par to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, kuram jau ir sociāla projekta ideja vai kurš plāno ieviest sociālās uzņēmējdarbības elementus savā biznesā. Aicināti visi biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kuri plāno pieteikties Labklājības ministrijas un ALTUM programmai “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.

Semināra sākums: 24. oktobrī plkst. 13.00 LIAA Madonas biznesa inkubatorā, Blaumaņa ielā 3.
Lūgums iepriekš pieteikties LIAA mājaslapā.
Facebook pasākums: www.facebook.com/events/494053224291896
Semināru organizē LIAA Madonas biznesa inkubators sadarbībā ar Latvijas Sociālās
uzņēmējdarbības asociāciju un Britu padomi Latvijā.
Seminārs tapis sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku tīkla iniciatīvas ietvaros, kura dalībnieks ir arī LIAA Madonas biznesa inkubators.