Aicina pieteikt projektus konkursam "Labās gribas uzņēmējs"!

Jau ceturto gadu pēc kārtas notiek bezpeļņas organizācijas Reach for Change radītais sociālais projekts Labās gribas uzņēmējs. Līdzšinējiem projekta partneriem – TV kanāliem TV3 un 3+ šogad pievienojas SEB banka, un kopā aicina pieteikties sociālos uzņēmējus, kuru biznesa ideja spēj veicināt bērnu labklājību Latvijā. Konkursa uzvarētājs sava mērķa īstenošanai saņems EUR 15 000, ka arī vienam no finālistiem īpaši veidota bērnu žūrija piešķirs specbalvu – EUR 5 000 no projekta partnera SEB banka.

Šogad partneru lokam pievienojusies viena no lielākajām bankām - SEB banka, lai sniegtu savu ieguldījumu sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmas veidošanā Latvijā. SEB bankas vadītāja Ieva Tetere ir pārliecināta: “Attīstītā sabiedrībā ir vieta uzņēmumiem, kas par savu misiju izvirza nevis peļņu, bet gan labākas pasaules veidošanu bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vai kādai citai līdzcilvēku grupai. Arī Latvijā šādi uzņēmumi spēj būt veiksmīgi, izveidot ilgtspējīgu biznesa modeli un paši uzturēt savu darbību - iegūstot neatkarību no ziedotājiem vai cita veida ārējā atbalsta.

Reach for Change vadītāja Latvijā Jevgenija Kondurova norāda, ka katru gadu pieaug to konkursa pieteikumu skaits, kuriem ir potenciāls kļūt par tiešām ilgtspējīgu sociālo biznesu. Pagājušajā gadā par uzvarētājām kļuva Ilze Džonsone un Diāna Elekse no dzīvnieku patversmes Ulubele ar projektu Cilvēcības Skoliņa. Nepilna gada laikā Cilvēcības Skoliņa ne tikai pilnveidoja savu programmu, bet to apmeklēja jau 42 bērni un bija iespēja atbalstīt vairāk nekā 500 bērnus ar tā saucamo cilvēcības stundu, kuras laikā bērni caur rūpēm par dzīvniekiem apguva emocionālo inteliģenci.

Ikviens, kurš vēlas savu biznesa ideju īstenot sociālajā uzņēmējdarbībā, aicināts konkursam
pieteikties portālā Skaties.lv no 18. oktobra līdz pat 17. novembrim.


Par konkursu
Konkurss Labās gribas uzņēmējs ir bezpeļņas organizācijas Reach for Change iniciatīva, kas tiek īstenota kopā ar partneriem SEB banku un televīzijām TV3 un 3+. Konkursa mērķis ir atbalstīt sociālos uzņēmējus, kuriem ir idejas, kā uzlabot bērnu dzīvi un labklājību Latvijā. Šis Latvijā īstenotais konkurss ir daļa no plašākas Reach for Change un starptautiskās sadarbības Game Changers, kas notiek dažādās valstīs.