AICINĀM PIETEIKT DALĪBU “IMPULSA DIENĀ JELGAVĀ” 

Pasākuma 1.daļā dalībniekus domāt radoši sociālā biznesa nedarbnīcā rosinās inovāciju eksperte Latvijā - Vita Brakovska. Tālāk sekos tikšanās ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktori - Madaru Ūlandi  un kopīgi varēs izzināt visu, kas saistās ar sociālo uzņēmējdarbību. Pasākuma 2. daļā pieredzē dalīsies sociālās uzņēmējdarbības projekta "Hopp" virzītāja - Madara Makare, uzņēmumi piedāvās ražošanas atlikumus vai instrumentus, darbarīkus, sagataves u.c., kas pašiem kļuvis nevajadzīgs. Kopīgi radīsim idejas- kā to vislabāk var izmantot, bet pasākuma noslēgumā būs iespēja gūt informāciju par konkursu Reach for Change, kurā ir iespēja piedalīties ikvienam labās gribas uzņēmējam.

image001.jpg

Paldies visiem uzņēmējiem, kuri jau atsaukušies aicinājumam un šis piedāvājums ir ļoti daudzveidīgsbet vēl ir iespēja-

Ja Jūsu ražošanas vai darbības procesā:

  1. rodas dažādi ražošanas atlikumi, kas pašiem nav izmantojami, bet citiem var noderēt, piedāvājiet tos topošajiem sociālajiem uzņēmējiem, lai, iespējams, taptu jauni produkti.
  2. ir lietas, instrumenti, darba rīki, sagataves, tehnoloģijas vai noliktavā iegūlusi produkcija un tml. Iespējams, ka tas viss kādam citam var noderēt. Varbūt atradīsiet sadarbības partneri un vienosieties par sadarbību.