JĒGPILNAS DĀVANAS ZIEMASSVĒTKOS PIEDĀVĀ LATVIJAS SOCIĀLIE UZŅĒMUMI!

Ziemassvētku gaidīšanas laikā piedāvājam iepazīties ar jēgpilnām dāvanām, ko piedāvā  sociālie uzņēmumi -  apsveikumu kartiņas, T-krekli, Ziemassvētku pasākumu apmeklējums vai īpaši radīti koka izstrādājumi -  par to visu uzzini vairāk, iepazīstoties ar mūsu biedru piedāvājumu!


SIA Typical

IMG_1517.jpg

Dāvanu komplekti, kas atgādina par senajām vērtībām, mudina piebremzēt skrējienu, un veltīt laiku sev tuvam cilvēkam. Ierasto dāvanu vietā SIA Typical piedāvā dāvanu komplektu Typical Latvian. Komplekts sastāv no melnbaltām pastkartēm ar tipisko latvieti, rakstāmpiederuma un pastmarkām.   Iegādājoties komplektus, Jūs sniegsiet atbalstu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, jo daļa ieņēmu tiks novirzīti mācību cikla Be.In.Now. turpinājumam pavasarī, kurā cilvēkus integrējam darba tirgū.

KUR MEKLĒT?

Dāvanas var aplūkot un pasūtīt te vai arī rakstot uz e-pastu typicallatvian@gmail.com vai zvanot Elīnai: 26311552


Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija

Untitled design (9) - Irena Gedrovica.jpg

Ziemassvētku labdarības kartiņas, kuras radījuši SOS ciematu bērni un viņu draugi - Latvijas jaunie mākslinieki!  Izvēloties šīs kartītes saviem Ziemassvētku sveicieniem Jūs vienlaicīgi atbalstiet bērnus, kuri aug SOS audžuģimenēs. Ziedojums par kartiņu - 1 EUR.
Kartītes ir dubulta atvēruma, iespiestas uz kvalitatīva papīra.

KUR MEKLĒT?

Visas kartītes ir apskatāmas un uzreiz pasūtāmas mājas lapā:
https://www.sosbernuciemati.lv/lv/labdaribas-veikals/
Ja vēlaties pasūtīt kartiņas ar savu teksta iedruku – arī tas ir iespējams. Piedāvājam sagatavot arī individuālu un unikālu elektroniska formāta kartīti ar tekstu pēc Jūsu izvēles.


Palīdzēsim.lv

1_Jauniešu_lietas_sveces.jpg

Ziemassvētku tirdziņos un iveikalā iespējams iegādāties labdarības organizācijas redzeslokā esošo bērnu, jauniešu un ģimeņu radītos suvenīrus - pašu lietas sveces, ziepes, ar lavandu pildīti smaržspilveniņi, rotas, piekariņi, trauki, siltas adītās zeķes un tamborētas cepurītes, rotaļlietas un daudzi citi interesanti pašdarināti suvenīri. Ziemassvētku piedāvājumā eglīšu rotājumi, smaržīgas sveces un bērnu darinātas apsveikuma kartiņas.

KUR MEKLĒT?

I-veikalā labdaribasveikals.palidzesim.lv, kā arī tc "Domina" Ziemassvētku tirdziņā 16. un 17.decembrī, 21.un 22.decembrī, 28.un 29.decembrī, kā arī tirdziņos 14.decembrī SEB banka telpās Meistaru iela 1, Valdlauči, 21.decembrī "Duntes biroji" Duntes ielā 6


Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš"

AL_produkts - Silga Svike.jpg

Ziemassvētku dāvanām iegādājies  māla tējas maisiņu trauciņus un stienīšus  ērtai tējas baudīšanai, pītas grāmatzīmes ar piekariņiem, apaļkoka sensorās ripas smalkās motorikas attīstīšanai, koka suvenīrus vai  lupatu lentīšu galda un grīdas celiņus un ar pirkumu palīdzi atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām

KUR MEKLĒT?

Ventspilī, Atpūtas ielā 16, a/c "Cimdiņš" telpās. Tālr. 29807987 (centra vadītāja), 29727719 (radošo darbnīcu vadītāja)


Biedrība "Mentor Latvia"

2_IMG_5733 - LiVA R.jpg

Iegādājies Mentor Latvia īpašā dizaina T-kreklu vai auduma maisiņu un Tu atbalstīsi mentorprogrammu Latvijas jauniešiem, kuriem pietrūkst ģimenes rūpju. Dizaina T-krekli pieejami košās krāsās, visos izmēros un oriģināliem uzrakstiem.

KUR MEKLĒT? 

Preces var iegādāties biedrības "Mentor Latvia" birojā Alberta ielā 13, Rīgā vai saņemt pa pastu. Visus dizaina T-kreklus un auduma maisiņus iespējams aplūkot mājaslapā http://mentor.lv/radits-mentor/.


RigaBrain smadzeņu treniņu centrs

RigaBrainNeurOptimal - Peteris Urtans.png

RigaBrain® atbalsta ģimenes un indivīdus, kuri pārdzīvojuši grūtības, “nes” Latvijas vārdu pasaulē vai kuriem ir nepieciešama palīdzība. RigaBrain piedāvā seansus (neiroloģiski atgriezeniskās saites treniņi) pret ziedojumu!

KUR MEKLĒT?

Papildu informācija: http://www.rigabrain.com/blog/rigabrain-atbalsta-citus/ 


Sv. Lūkas atbalsta biedrība

Easy reader collection.JPG

Jēgpilnas korporatīvās dāvanas no atgūtiem kokmateriāliem/veckoka, piemēram,  īkšķa gredzens grāmatas turēšanai  ar vienu roku. Katrs darinājums ir ar savu stāstu - šie ir izgatavoti no simts gadus vecas sijas, kas demontēta Rīgas centra dzīvoklī. Nopērkot  tos, Tu resocializācijas procesā dod darbu diviem  bijušajiem ieslodzītajiem.

KUR MEKLĒT?

https://galdnieciba.stlukegroup.lv/ kontaktpersona: Egils 29218990; egils@stlukegroup.lv


labdarības veikali "tuvu"

IMG_0817 (002) - Zane Rautmane.JPG

Iepērkoties "Tuvu" veikalos, radi svētkus kādai citai ģimenei vai vientuļam cilvēkam, jo visa veikalu peļņa tiek novirzīta labdarības projektiem. Ziemassvētku laikā tiek sagatavots  pārsteigums trūcīgajām ģimenēm, lai arī viņi varētu baudīt svētku vakariņas. Turpināsies arī citi labdarības projekti - darbs ar trūcīgo ģimeņu vecākiem, bērniem un jauniešiem; mājokļu atjaunošana krīzes situācijās; nometnes pusaudžiem; palīdzība vientuļiem cilvēkiem; u.c.

KUR MEKLĒT?

Labdarības veikali Jelgavā, Pasta ielā 51 un Tukumā, Šēseles ielā 3
www.biedribatuvu.lv, facebook.com/biedribatuvu


humusa komanda

02-AP-SSE-20170316 - SIA Hummus.JPG

Ziemassvētkos  Humusa komanda var piegādāt gardas Tuvo Austrumu uzkodas un pusdienas (humusu, plāceņus, falafelmaizes, baklavu u.c.) gan mājas ballītēm, gan dažādiem organizāciju un uzņēmumu pasākumiem. Iegādājies ēdienu ar pievienoto vērtību  - organizācija savā darbībā integrē jaunatnācējus, sniedzot tiem darbu! 

KUR MEKLĒT?

Vairāk par piedāvājumu var uzzināt:  https://www.facebook.com/humusakomanda/, rakstot uz e-pasta adresi humusakomanda@gmail.com vai zvanot uz tālruņa numuru 29419192.


kalnciema kvartāls

KK-Zsv-plakats3 - Kalnciema kvartāls.jpg

Decembrī Kalnciema kvartālā būs iespēja baudīt Ziemassvētku tirgu katru sestdienu un svētdienu no plkst. 10.00 līdz 16.00. Latvijas zemnieki un amatnieki priecēs apmeklētājus ar veselīgām, kvalitatīvām, garšīgām un smaržīgām dāvanām. 
Visu mēnesi notiks arī “Mākslas medības”- mākslas trofeju pop-up tirgus, kas ļaus iepazīt un iegādāties spilgtāko pašmāju jauno gleznotāju un grafiķu darbus. Paralēli tirgus rosībai ieplānota plaša bezmaksas pasākumu programma ģimenēm ar bērniem – vairāki grāmatu atklāšanas notikumi, kino seansi, koncerti un dažādas svētku laikam piemērotas radošas darbnīcas. Kalnciema kvartāla teritorijā arī būs skatāms vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” objekts “Ziemas ainava”, kurš realizēts ar RD IKSD atbalstu.

KUR MEKLĒT?

Seko līdz Kalnciema kvartāla aktivitātēm: 
www.facebook.com/kalnciemaiela
www.twitter.com/kalnciemaiela
www.instagram/kalnciemaiela
www.kalnciemaiela.lv


CERĪBU SPĀRNI

pogotava.jpg

Veikalā "Pogotava"  izvēlies dāvanu ar pievienoto vērtību. Iegādājoties biedrības darbnīcās tapušos darinājumus, Tu atbalstīsi cilvēku ar īpašām vajadzībām nodarbinātību. Katrs darbs ir ar rokām tapis, unikāls un gatavots no sirds.

KUR MEKLĒT?

Preces var iegādāties Raiņa ielā 1, Siguldā.
Virtuāli izvēlēties un pasūtīt ar piegādi ŠEIT


ZAĻĀ BRĪVĪBA

Kongo_2017 (1).JPG

Košie un ietilpīgie grozi no Ganas ir lieliska dāvana, ko lietot gan kā iepirkumu somu, gan arī produktu glabāšanai. Grozi būs praktisks un noderīgs ieguvums ikvienam. Izcilu kvalitāti nodrošina sievietes Ganā, kurām Tu, nopērkot šo grozu, dod darbu! 

KUR MEKLĒT?

Ziemassvētku tirdziņā LU Botāniskajā dārzā 16.decembrī no 11-16.
https://www.facebook.com/grozinoganas/  


otrā elpa

0.jpeg

Antīkas un vērtīgas lietas, kuras ziedotas labdarības veikalam “Otrā elpa” tiks izsolītas, lai ienākumus novirzītu “Dod pieci” labdarības maratonam. No 11. līdz 21.decembrim labdarības veikalā “Otrā elpa” Marijas ielā 13 norisināsies klusā labdarības izsole, kurā tiks izsolīti 88 īpaši mākslas un interjera dizaina priekšmeti - dažādas porcelāna figūriņas, grāmatas, rotaslietas, spēļmantas,gleznas, mūzikas instrumenti u.c. interjera priekšmeti.

KUR MEKLĒT?

Labdarības veikalā "Otrā elpa" Marijas ielā 13-1 un tiešsaistē: 
 http://ej.lv/oeklusaizsole 


blindart

IMG_2124 (1).jpg

Ziemassvētku gaidīšanas laikā visiem BlindArt veidotajiem produktiem līdz 20% atlaide interneta veikalā, kā arī papildus šobrīd tiek strādāts pie jaunas šķīvju kolekcijas. Tie būs ar burtiem, cipariem, ko veidojuši neredzīgie, pircējs pats varēs izvēlēties kādus burtus, tekstu vai ciparus uz šķīvja likt. Iegādājoties BlindArt produktus, Tu palīdzi attīstīt neredzīgo jauniešu talantus un iedvesmo radīt jaunus, aizraujošus projektus ar pievienoto vērtību!

KUR MEKLĒT? 

Internetveikalā vai rakstot art@blinart.lv