Bezmaksas biznesa zināšanu platforma ekademija.lv!

eAkademija.lv ir biznesa zināšanu platforma, kur īsos un kodolīgos video stāstos apkopota Latvijas uzņēmēju pieredze četrās kategorijās: biznesa ideja, klients, biznesa modelis un finansējuma piesaiste. Uzņēmēji skaidro plašu jautājumu klāstu, piemēram, kā saprast, vai ideja nesīs peļņu, kā atrast un uzrunāt savus klientus, kā panākt strauju izaugsmi un kā piesaistīt finansējumu jaunam uzņēmumam.

Screen Shot 2017-12-07 at 11.03.56.png

Lai veicinātu iedzīvotāju aktīvāku iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, “SEB banka” kopā ar Latvijas uzņēmējiem izveidojusi bezmaksas biznesa zināšanu platformu “eAkademija.lv”.
Kā uzsvēra Miķelsone, Latvijā esot liels uzņēmējdarbības potenciāls.

“Latvijas iedzīvotājos mīt liels uzņēmējdarbības potenciāls – kopā tās vairāk nekā miljons pagaidām neīstenotu ideju. Mēs pavaicājām tiem, kas vēlētos būt uzņēmēji, kāds atbalsts būtu nepieciešams, lai ideja pārtaptu biznesā – un 43% norādīja, ka tas ir padoms no kāda, kurš jau ir gājis līdzīgu ceļu. Tieši tādēļ esam izveidojuši “eAkademija.lv” un redzam to kā trūkstošo posmu, kas var atmodināt uzņēmēja gēnu tajos cilvēkos, kuriem ir ideja, un sniegt izšķirošo impulsu ķerties klāt tās īstenošanai,” sacīja Miķelsone.

Screen Shot 2017-12-07 at 11.13.11.png

Biznesa zināšanu platformas eAkademija.lv izveidē iesaistījušies dažādu nozaru pārstāvji – lauksaimniecības, tehnoloģiju, sabiedriskās ēdināšanas, ražošanas, apģērbu dizaina un citu, tostarp apavu zīmola Elina Dobele radītāja un īpašniece Elīna Dobele, TechHub Rīga līdzdibinātājs Ernests Štāls, zīmola SLOW dizainere Elīna Štobe, Baltic Restaurants vadītājs Aigars Kaugars, beķerejas SS īpašnieks Sandris Štāls, SEB bankas valdes loceklis Kārlis Danēvičs un citi.

Screen Shot 2017-12-07 at 11.15.59.png


Video stāsti pieejami saitē www.eAkademija.lv bez maksas ikvienam interesentam. Tajā pieejams arī tests, kas ļauj noskaidrot savu uzņēmēja potenciālu. eAkademija.lv plānota kā ilgtermiņa projekts, kas tiks papildināts ar jaunu saturu gan video, gan rakstu formātā.