Sociālās uzņēmējdarbības konference 2.-3.martā!

Labklājības ministrija Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai (Vienošanās Nr.9.1.1.3/15/I/001) ietvaros, ar Britu Padomes Latvijā atbalstu, 2.-3.martā rīko SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS KONFERENCI Kultūras pilī „ZIEMEĻBLĀZMA” (Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga)

Konferences darba valoda: latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā)

Dinamisks un aizraujošs divu dienu notikums, kurā pirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt iedvesmojošus sociālās uzņēmējdarbības stāstus no Lielbritānijas, Dānijas un Nīderlandes, savukārt otrajā dienā ikviens varēs uzzināt un piedalīties diskusijās par sociālās uzņēmējdarbības tendencēm un aktualitātēm Latvijā, uzzināt svarīgāko par ESF projektu “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”, kā arī apmeklēt vienu no trīs praktiskajām radošajām darbnīcām par sociālās uzņēmējdarbības ideju īstenošanu un attīstīšanu.

Konferencē kā lektori, eksperti un radošo darbnīcu vadītāji piedalīties Latvijas un ārvalstu sociālo uzņēmjumu, Labklājības ministrijas un sociālās uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju pārstāvji.

Konferences moderatore – Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore.

Pilnu konferences programmu skatīt ŠEIT

Vieslektoru un ekspertu aprakstus skatīt ŠEIT

Pieteikšanās konferencei ir slēgta! Aicinām skatīties tiešraidi konferences pirmajā dienā - tiešraidi būs iespējams skatīties ŠEIT

Svarīgi! Vietu skaits konferencē ir ierobbežots - no vienas organizācijas, uzņēmuma, institūcijas dalībai konferencē tiks apstiprināts ne vairāk kā viens pārstāvis. Apstiprinātajiem konferences dalībniekiem ziņa par dalību konferencē tiks nosūtīta elektroniski.