Atvērtā lekcija par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā un Lielbritānijā!

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju ausgstskola RISEBA sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 2.martā 15.00 - 16.15 aicina jauniešus, studentus un citu interesentus uz atvērto lekciju par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā un Lielbritānijā!

Atvērtajā lekcijā RISEBA studentu biznesa inkubatora vadītāja Iveta Cīrule pastāstīs par sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm Latvijā, savukārt Lielbritānijas sociālā uzņēmuma CLARITY & The Soap Co komercdirektore Camilla Marcus-Dew dalīsies pieredzē par sociālo uzņēmējdarbību Lielbritātnijā.

CLARITY & The Soap Co. ir viens no Lielbritānijas vecākajiem un pieredzes bagātākajiem sociālajiem uzņēmumiem, kas savu darbību sācis 1854. gadā. Ražojot dažādus ikdienas higiēnas produktus un tīrīšanas līdzekļus, tas nodrošina darbu un atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti. Visa CLARITY & The Soap Co. peļņa tiek investēta atpakaļ uzņēmumā, lai tas pēc iespējas vairāk un labāk varētu palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti dzīvot labāku un neatkarīgāku dzīvi.

Kad? 2.martā 15.00 - 16.15
Kur? RISEBA, Meža iela 1, korpuss 6, 25.telpa (apaļā ēka pagalmā)

Pieteikšanās, aizpildot šo anketu līdz 28.februārim!

Atvērtā lekcija notiks angļu valodā.
Ieeja bez maksas.

Atvērtā lekcija notiek ar Britu Padomes Latvijā atbalstu.