Jauns labdarības veikals internetā!

Organizācija „Palīdzēsim.lv”  sadarbība ar „Mozello”  ir atverusi labdarības interneta veikalu: http://labdaribas-veikals.mozello.lv/ , kurā ienākumi no katra pirkuma tiek novirzīti bērnu ar veselības problēmu un sociālās izstumtības riska ģimeņu atbalstam.

Jau vairākus gadus kopā ar mērķgrupas bērniem un jauniešiem , kā arī to vecākiem, organizācija vasaras nometnēs un  radošajās nodarbībās gatavo suvenīrus, kas par ziedojumiem tiek pārdoti labdarības tirdziņos. No pagājušā gada, sadarbībā ar „ Happy Ulula”,  jaunietes ar kustību traucējumiem un mammas, kurām ir bērniņi ar veselības problēmām tamborē īpašas cepurītes. Mammas ada arī siltas zeķes, jauniete ratiņkrēslā darina rotas, kopīgi tiek apgleznoti trauki, bērni veido apsveikuma kartiņas, tiek lietas ziepes un sveces, jaunieši apglezno akmeņus, specializēto internāskolu audzēkņi darina koka lāpstiņas, palikņus un citas lietas, kā arī jaunieši no Zemgales, kuri dzīvo sociālās aprūpes centrā vasarā vāc zāļu tējas.

Interneta veikalā ir iespēja arī iegādāties Mareka Odumiņa brīnišķīgās gleznas. Mareks ir pilnībā paralizēts un pats spēj kustināt tikai sejas muskuļus. Viņš ir pozitīvs, dzīvespriecīgs, pilns optimisma un ticības, ka viss izdosies, tikai ja pats vēlēsies un būs mērķtiecīgs! Mareks ne tikai pozitīvi domā, bet arī dara – viņš glezno, turot otiņu mutē.

Projektā piedalās arī Latvijas atsaucīgākie fotogrāfi, kuri ziedojuši fotogrāfijas digitālā formātā labdarības mērķiem. Iegādājoties fotogrāfijas, iegūsiet savā īpašumā izcilas fotogrāfijas, kuras var izmantot veidojot kanvas,  fotosienasvai izmantot reklāmas materiāliem.

Visi Labdarības veikala projektā iegūtie līdzekļi tiks ieguldīti aktuālāko „Palīdzēsim.lv”  labdarības projektu īstenošanā.

„Palīdzēsim.lv” ir labdarības organizācija, kas daudzpusīgi un ilgtspējīgi pieiet problēmu risināšanai. Organizācijas mērķis ir sniegt ilgtermiņa atbalstu Latvijā dzīvojošajiem bēniem un jauniešiem, kurus skārušas veselībai vai sadzīvei nozīmīgas problēmas.

Vairāk informācijas : www.palidzesim.lv

  Arī Mareka Odumna glzenas var iegādāties jaunajā labdarības interneta veikalā.

Arī Mareka Odumna glzenas var iegādāties jaunajā labdarības interneta veikalā.