Sociālās uzņēmējdarbības studiju vizīte Lielbritānijā (26.06-30.06)

Sociālās uzņēmējdarbības studiju vizīte (“Social Entrepreneurship Study Visit – Towards Collaborative Practice 2017”) norisināsies Bristolē (Lielbritānijā)Studiju vizītes laikā būs iespēja iedvesmoties no citu sociālo uzņēmēju pieredzes, stiprināt savas kompetences un apzināt, kā sociālās uzņēmējdarbības idejas īstenot ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu. Pieteikšanās studiju vizītei norisinās līdz 7. maijam

Mērķi:
-    apskatīt dažādus veidus, kā Lielbritānijas sociālie uzņēmēji rada inovācijas un veido izaugsmi ilgtermiņā;
-    izpētīt savas sociālās uzņēmējdarbības un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu idejas;
-    dalīties pieredzē, metodēs, problēmu risināšanā un IT rīkos;
-    iepazīstināt ar jauniem rīkiem un informāciju, kā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu īstenošana var atbalstīt sociālo uzņēmējdarbību.

Studiju vizītes dalībnieku profils: jaunieši un profesionāļi, kuri jau ir izveidojuši vai nākamā gada laikā plāno dibināt savu sociālo uzņēmumu; pašlaik strādā (vai arī nākamā gada laikā plāno uzsākt darbu) sociālajā uzņēmumā; pašlaik vai arī nākamā gada laikā plāno veikt aktivitātes par labu sociālajai uzņēmējdarbībai.

Vizītes laikā plānots apmeklēt vairākus sociālos uzņēmumus, lai dalībniekus iedrošinātu, iedvesmotu un dalītos pieredzē, kā tas ir - uzsākt sociālo uzņēmējdarbību. Labās prakses pieredzes apmaiņa notiks starp sociālajiem uzņēmējiem, biznesa profesionāļiem, kā arī jauniešiem, kuriem ir pieredze sociālās uzņēmējdarbības projektos. Studiju vizītes laikā tiks stiprināta starpnozaru sadarbība, notiks darbs grupās, kā arī tiks izmantotas neformālās izglītības metodes.

Pieteikties studiju vizītei iespējams līdz 2017. gada 7. maijam.  SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/social-entrepreneurship-study-visit-towards-collaborative-practice-2017.6448/.

Vairāk informācijas ŠEIT