Iespēja jauniešiem: sociālā biznesa akselators idejas attīstībai!

Sociālā biznesa akselators "Kā izveidot atbilstošu sociālā biznesa modeli un kā sagatavot savu ideju pūļa finansēšanai" ir apmācības 18-30 gadus veciem jauniešiem.  Apmācības norisināsies no 3. līdz 7. jūlijam Latvijā, Rāmavas muižā un apvienos 30 jauniešus no visām Baltijas valstīm, kam ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums. Pieteikšanās līdz 5.jūnijam ŠEIT.

18446527_1504593982925422_6050649333726218189_n.jpg

Apmācības veidotas, lai kopā ar profesionāliem treneriem izstrādātu sava sociālā biznesa modeli, apgūtu praktiskas zināšanas un personiskas iemaņas, kas ir svarīgas biznesa uzsākšanai: sociālās ietekmes novērtēšana, pārmaiņu teorija, komunikācija ar investoriem, komunikācijas kanāli un stratēģija, sava produkta pozicionēšana, finanses un budžets, kā arī kas ir kreativitāte un inovācija un kāpēc tas ir svarīgi.

Apmācību viens no galvenajiem mērķiem ir sagatavot izstrādāto biznesa ideju publicēšanai pūļa finansēšanas (crowdfunding) platformā. Pūļa finansēšana ir mūsu laiku viens no efektīvākajiem finanšu piesaistes līdzekļiem, kura iespējas ne vienmēr ir atbilstoši novērtētas! Visas nedēļas laikā iegūtās zināšanas būs jāizmanto savas biznesa idejas attīstīšanai un sagatavošanai publicēšanai pūļa finansējuma platformā. Apmācību laikā būs pieejams mentoru atbalsts.

Apmācības tiek organizētas Erasmus+ projekta "Sociālās uzņēmējdarbības attīstīšana un veicināšana jaunatnes sektorā"/ IMPACTYOUTH ietvaros sadarbībā ar partneriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Itālijas.

Seko līdzi apmācību aktualitātēm arī Facebook!