Sociālās uzņēmējdarbības telts festivālā HELSUS!

Latvijas Sociālās uznēmējdarbības asociācija kopā ar Latvijas sociālajiem uzņēmējiem piedalās festivālā HELSUS, kas norisināsies 20. - 21. maijā Jelgavā, Pasta salā, veidojot īpašu notikumu - sociālās uzņēmējdarbības telti. 

Sociālās uzņēmējdarbības teltī būs iespējams divu dienu garumā uzzināt aktuālo sociālās uzņēmējdarbības jomā, konsultēties par sociālo uzņēmējdarbību, kā arī uzzināt veiksmīgu sociālo uzņēmēju stāstus un pieredzi! Teltī būs apskatāmi mūsu biedru organizāciju darinājumi, kā arī iegūstama informācija un organizāciju kontakti turpmākai saziņai. Tāpat arī teltī visas deinas garumā norisināsies lekcijas un radošās darbnīcas, ko nodrošinās mūsu biedru organizācijas! 

Sestdien, 20. maijā:

Plkst. 12:30 – 13:30 Stāsts par rehabilitāciju, sociālo aprūpi un tās saistību ar sociālo uzņēmējdarbību. Biedrība DIŽVANAGI (Liepāja).

Plkst. 14:00 – 15:00 Radošā darbnīca ar Lienes Šomases bērnu un jauniešu studiju! Aicināti visi bērni un jaunieši, kā arī viņu vecāki.  Lienes Šomases bērnu un jauniešu studija (Rīga).

Plkst. 15:00 – 16:00 Lekcija “Sociālo problēmu risinājumi ilgtermiņā – kā to panākt?”  Biedrība “Cerību spārni” (Sigulda).

Plkst. 16.30 – 17:00 Radošā upcycling darbnīca “Sociālā uzņēmējdarbība, vide un labdarība!”. Biedrība TUVU (Jelgava).

 Svētdien, 21. maijā:

Plkst. 12.00 – 13:00 Neformāla diskusija “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība un, kā to izmantot, lai palīdzētu sev un citiem?”   Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore.

Logo_British_Council_logo.svg.png

Sociālās uzņēmējdarbības telti atbalsta Britu padome Latvijā