Nometnes, ekspedīcijas, pasākumi: izmanto sociālo uzņēmumu piedāvājumus vasarai!

Latvijas sociālie uzņēmumi 2017.gada vasarai sagādājuši īntreresantus un aizraujošus piedāvājumus - nometnes, pasākumus, ekspedīcijas un citus notikumus gan bērniem, gan jauniešiem un pieaugušajiem! Noteikti nepalaid garām šīs foršās iespējas!

Biedrības "Māruguns" trīs nometnes vasarai!

Pamatskola "Brīvā Māras skola" vasarā piedāvā trīs nometnes dažāda vecuma bērniem - pašiem mazākajiem ( 4-7 gadi) - nometne "Mazais Sprīdītis", meitenēm vecumā no 7 līdz 15 gadiem - radošā vasaras skola "Māras", bet puišiem - radošā vasaras skola "Ūsiņš 2017". Pieteikšanās nometnēm līdz 31. maijam.  Vairāk informācijas mājaslapā vai rakstot info@marasskola.lv. Rīko biedrība "MāruGuns". Visi līdzekļi, kurus biedrība iegūs, tiks ieguldīti attīstībā - 2.stāva remontā, lai taptu centrs, kurš piedāvās arvien vairāk radošus un izglitojošus pasākumus, kā arī stiprinas piederības sajūtu savam novadam un Latvijai. 


Zinātkārajiem - "Z(in)oo" nometnes Rīgā, Cēsīs un Liepājā!

Zinātkāres centri Z(in)oo piedāvā plašu notikumu klāstu vasarai dažāda vecuma bērniem un jauniešiem Rīgā, Liepājā un Cēsīs! Aizraujošās nometnēs būs iespēja mācīties un zinātkāri pavadīt laiku kopā! Piedāvājums ir patiešām plašs, tāpēc ar sīkāku informāciju aicinām iepazīties ZINOO mājaslapā. 


"Ulubele" -  skoliņa rūpēm par dzīvniekiem! 

ULUBELES Cilvēcības skoliņa paredzēta bērniem vecumā no 6 līdz 14 gadiem. Skolas programmas ietvaros bērniem tiek piedāvātas 3 nodarbības divās vecuma grupās (6-10 gadi un 10-14 gadi). Nodarbībās bērns apgūs, ko nozīmē uzņemties atbildību visa dzīvnieka mūža garumā un kāpēc mājdzīvnieka iegāde ir visas ģimenes kopīgs lēmums, kā arī praktiskās nodarbības, lai apgūtu iemaņas mājdzīvnieku aprūpē un mācītos pareizu saskarsmi ar tiem. Vairāk informācijas ŠEIT.


ZAĻŠ un homo ecos: zāļu ekspedīcija visai ģimenei!

18740224_10154533468311332_7080184860832296944_n.jpg

Zāļu vākšanas ekspedīcija "Veselības botānika" norisināsies no 30. jūnija līdz 2. jūlijam nedēļas nogales laikā iedzīvinot zināšanām bagātu laika pavadīšanas veidu! Vairāk par pasākumu var uzzināt ŠEIT.


Koka arhitektūras fonds sadarbībā ar Kalnciema Kvartālu piedāvā vasaras skolu bērniem!

Kalnciems.jpg

Koka arhitektūras fonds kopā ar Kalnciema Kvartālu rīko vasaras skolu bērniem, kuras laikā būs iespēja apgūt senos amatus, doties ekspedīcijās un iepazīties ar neparastu profesiju pārstāvjiem. Vasaras skola paredzēta bērniem vecumā 7-12 gadiem. "Domā liels" kopiena ir izveidota ar mērķi rosināt domapmaiņu par alternatīvas izglītības iespējām Latvijā, kā arī popularizēt veiksmīgas radošas tehnikas darbā ar bērniem un pusaudžiem.  Vairāk informācijas šeit


lienes šomases bērnu un jauniešu radošās studijas nometne!

Iepazīsti-un-atklāj_maz.jpg

Piecu dienu piedzīvojums pie dabas, kurā radoši attīstīt savas prasmes un apgūt kaut ko jaunu!  Galvenais šī gada radošā piedzīvojuma mērķis ir pilnveidot un atklāt ikviena bērna talantus, kā arī pavadīt neaizmirstamu vasaras brīvlaiku.  Vairāk informācijas un pieteikšanās


Iepērcies Palidzesim.lv vasaras stendos!

Palidzesim.lv  varēs satikt 3.un 4.jūnijā ar informatīvo stendu un "Palīdzēsim.lv" saražotajiem suvenīriem Latviešu tautas lietišķās mākslas gadatirgū Latvijas etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Tāpat arī ikvienam pieejams martā izveidotais organizācijas e-veikals. Nopērc kādu no Palidzesim.lv rakodarbiem un suvenīriem, un tādējādi palīdzi grūtībās nokļuvušām ģimenēm!

Rehabilitācijas centrs "Dižvanagi" Liepājā arī vasarā piedāvā dažādus veselības un sociālos pakalpojumus bērniem un pieaugušajiem! Pieejamie pakalpojumi: Dienas atelpas brīdis, konsultācijas ģimenēm atkarību jautājumos, logopēds, neirologa konsultācijas, ārsta - pediatra konsultācijas. Pieteikšanās pakalpojumiem: 28333920 , centrs@dizvanagi.lv , www.dizvanagi.lv