Sociālā uzņēmējdarbība sarunu festivālā LAMPA!

Arī šogad sarunu festivālā LAMPA notiks pasākums par sociālo uzņēmējdarbību! 2017.gada 30.jūnijā 16.00 Darbnīcu teltī nāc uz iesaistošu diskusiju „Kā radīt spēcīgus sociālos uzņēmumus un sociālajai uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi?”, kuru organizē Labklājības ministrija.

Kā mēs visi kopā varam palīdzēt radīt spēcīgus sociālos uzņēmumus? Kas jādara, lai sociālie uzņēmumi Latvijā kļūtu populārāki un atpazīstamāki? Kādiem izaicinājumiem jābūt gatavam ikvienam sociālā uzņēmuma īpašniekam? Kādas ir sociālo uzņēmumu lielākās iespējas, un kā tās izmantot? Kā sociālajā uzņēmējdarbībā vislabāk iesaistīt dažādu sabiedrības grupu pārstāvjus? Kas būtu jādara valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī atbalsta organizācijām, lai veidotu sociālajai uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi?

Tā būs radoša un iesaistoša diskusija, kurā runāt, dalīties pieredzē, uzdot jautājumus un radīt idejas varēs pilnīgi visi diskusijas dalībnieki, turklāt pasākumā paustās idejas pēc tam nonāks aktīvā apritē un tiks izmantotas sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai un attīstīšanai Latvijā.

Diskusiju organizē Labklājības ministrija ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" ietvaros.

   
  
 
  
     ESF projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” Nr.   9.1.1.3/15/I/001

ESF projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” Nr. 9.1.1.3/15/I/001