LIAA Radošo industriju inkubatorā gaidīti arī sociālie uzņēmēji!

Ar trīs informatīvo pasākumu izziņošanu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatorā aicina biznesa ideju autorus un uzņēmējus radošajās industrijās pieteikties inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalstam, gaidīti arī sociālie uzņēmēji!

Augusta sākumā tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai LIAA Radošo industriju inkubatorā. Interesenti – jaunie radošie uzņēmēji un biznesa ideju autori – aicināti apmeklēt Info stundas 10. jūlijā, 15. augustā un 5. septembrī plkst. 17.30 Radošo industriju inkubatorā, Elizabetes ielā 45/47, lai vairāk uzzinātu par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā.

Pieteikumus pieņems no 1. augusta līdz 15. septembrim, elektroniski parakstītus pieteikumus – līdz 17. septembrim. Konsultatīvā komisijas sēde par uzņemšanu inkubatorā plānota oktobra pirmajā nedēļā. Radošo industriju inkubatora pakalpojumi ir pieejami radošo industriju uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem, tāpat arī īpaši gaidīti sociālie uzņēmēji:

“Radošo industriju inkubators savā pulkā gaida ne tikai jaunos radošos uzņēmējus, bet arī jaunos, radošos sociālos uzņēmējus. Uzskatām, ka ir būtiski radīt jaunus, inovatīvus produktus un pakalpojumus, turklāt ar sociālās uzņēmējdarbības pienesumu un domāšanas pamatprincipiem, šie produkti iegūst neatsveramu papildus vērtību. Inkubatora komandā ir speciālisti ar vairāku gadu pieredzi sociālās, radošās, kā arī uz zinātni balstītu augsto tehnoloģiju uzņēmējdarbības jomā un labprāt dalāmies savā pieredzē, kontaktos un idejās, lai palīdzēt visām inkubatorā esošajām idejām attīstīties!” (L. Pērkone, Radošo industriju inkubatora vadītāja)

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām, pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.
Papildu informācija par uzņemšanu biznesa inkubatorā pieejama LIAA mājas lapā http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.