Iespēja uzņēmējdarbībai Jūrmalas, Mārupes un Olaines novados!

"SEB bankas" jaunajā grantu programmā "(ie)dvesma" jauno uzņēmēju atbalstam būs pieejami 40 000 eiro. Grantu programma tiek īstenota sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu, kā arī Mārupes un Olaines novadiem. Programmas mērķis ir atbalstīt gan minēto pašvaldību teritorijā jau strādājošos jaunuzņēmumus, gan vēl neīstenotas biznesa idejas.

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs norādīja, ka grantu programma dod iespēju augt ne tikai esošajiem jaunajiem uzņēmumiem, bet var būt arī kā būtisks atspēriens kādai vēl nerealizētai biznesa idejai: "Uzņēmējdarbības vides attīstība ir cieši saistīta ar teritorijas dzīves kvalitātes paaugstināšanos, tādēļ esmu patiesi gandarīts par šādām iniciatīvām un atbalsta programmu īstenošanas iespējām Mārupes novadā." 

Pieteikumus iesniegt aicināti Jūrmalas pilsētā, Olaines vai Mārupes novados reģistrētie uzņēmumi, kuri dibināti pirms ne vairāk kā diviem gadiem, kā arī šajās pašvaldībās dzīvojošie iedzīvotāji, kuri vēlas īstenot biznesa idejas. Projektu pieņemšana sāksies 1. septembrī un noslēgsies 2. oktobrī. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs gan uzņēmējdarbības profesionāļi, gan pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana paredzēta 2017. gada novembra sākumā. Saņemtie pieteikumi tiks atlasīti trijās kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem.
 

Vairāk par iniciatīvu, Grantu programmas nolikums