Seminārs par sociālo uzņēmumu sadarbību ar pašvaldībām!

29.septembrī 15.00 - 18.00 Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija rīko semināru "Sociālie uzņēmumi un pašvaldības: kā veidot veiksmīgu sadarbību? Dalība seminārā ir bez maksas, aicinām pieteikties to sociālo uzņēmumu pārstāvjus, kurus interesē ciešākas, veiksmīgākas un efektīvākas sadarbības veidošana ar pašvaldībām Latvijā.

Sociālās uzņēmējdarbības kopumā un atsevišķu sociālo uzņēmumu veiksmīgā darbībā un attīstībā nereti lielu lomu spēlē pašvaldības un to iestādes, kuras ar savu darbu, aktivitātēm un budžeta izlietojumu var gan palīdzēt, gan traucēt sociālā uzņēmuma darbībai. Pašvaldību redzeslokā esošās problēmas viesbiežāk ir tās, kuras mēģina risināt arī sociālie uzņēmumi, tādēļ veiksmīga, abpusēji izdevīga sadarbība ir visu iesaistīto pušu interesēs. Kā tādu veidot?

Seminārā praktiskos pieredzes stāstos dalīsies Latvijas Samariešu apvienības, Latvijas Pašvaldību savienības un Ķekavas novada pārstāvji.

Pasākumā aplūkosim šādas tēmas:

  • Kā darbojas pašvaldība un to iestādes, kā tiek veidots pašvaldības budžets, kas un kādā veidā pieņem dažādus lēmumus?

  • Kā “runāt” un veidot sadarbību ar pašvaldībām? Kā rīkoties, ja jums ir produkts vai pakalpojums, ko vēlaties piedāvāt pašvaldībai? Kādi ir citi iespējamie sadarbības modeļi?

  • Ko var un ko nevar darīt pašvaldības attiecībā uz privātā sektora ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem?

Precīzu programmu un lektoru sarakstu lūgums skatīt ŠEIT

Pieteikšanās semināram, līdz 25.septembri aizpildot šo tiešsaistes anketu


  Semināra norisi finansiāli atbalsta Ziemeļu Ministru padome.

Semināra norisi finansiāli atbalsta Ziemeļu Ministru padome.