Ideju kauss 2017: pieteikšanās līdz 14. septembrim!

Konkursam Ideju kauss 2017 pieteikties aicināts ikviens, kurš vēlas pārbaudīt savu varēšanu un spējas biznesa vidē, galvenais, kas vajadzīgs – inovatīva ideja.

Konkursa laikā dalībniekus konsultēs un tiem sniegs daudzveidīgas zināšanas vairāki eksperti, soli pa solim ideju pilnveidojot un attīstot, lai tā pārtaptu par dzīvotspējīgu biznesu un spētu ieinteresēt investorus. Vairāki veiksmes stāsti jau konkursam ir. Trīs labāko ideju autori kā vērtīgu bonusu saņems arī naudas balvu. Dalība konkursā ir bez maksas, pieteikšanās ilgs līdz 14. septembrim.

IDEJU_KAUSS_17_logo.gif

Dalībniekiem būs iespēja piedalīties profesionālās apmācībās pieredzējušu uzņēmēju vadībā un gūt vērtīgus kontaktus sava biznesa tālākai attīstībai. Konkursa laikā notiks arī septiņi vebināri, kuru laikā tiešsaistē dalībnieki apgūs mārketingu, finanses un citus biznesa vidē nozīmīgus tematus. Vebinārus nodrošinās konkursa akadēmiskie partneri Rīgas Ekonomikas augstskola un Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte. Apmācībām būs arī taustāms rezultāts - dalībniekiem būs jārada prezentācija, ar kuru viņi varēs doties pie investora.

Papildus plašai zināšanu buķetei, jauniem kontaktiem trīs labāko ideju autori saņems arī naudas balvu savas biznesa idejas realizācijai. Trešās labākās idejas autori iegūs 3000 eiro, otrās labākas idejas autori - 5000 eiro, bet spožākas idejas autori saņems 7000 eiro naudas balvu, ko nodrošina LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Finālistu vērtēšana notiks 5. decembrī, bet rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana - 14. decembrī.

Konkursa noteikumus, informāciju par konkursa un apmācību norisi un reģistrācijas formu iespējams atrast konkursa mājaslapā www.idejukauss.lv. Pieteikumus iespējams iesniegt elektroniski līdz 14. septembra pusnaktij. Iesniegtos pieteikumus vērtēs profesionāla un kompetenta žūrija, kuras sastāvā būs dažādu nozaru eksperti un uzņēmēji, kas izceļas ar inovatīviem pakalpojumiem un produktiem gan Latvijas, gan pasaules mērogā.