Janvāra aktualitātes

Janvārī tiekamies uzņēmēju dienās Ādažos, radošā darbnīcā Daugavpilī, uzņēmēju dienās Limbažos, tāpat arī  radošā darbnīcā Rīgā un sociālās uzņēmējdarbības dienā Jūrmalā! 


Uzņēmēju dienas ĀDAŽOS 10.JANVĀRĪ

biznesa-tikšanās_a-700x422.jpg

2018. gada 10. janvārī Ādažos tiek rīkotas Uzņēmēju dienas, kurās jaunie un pieredzējušie uzņēmēji varēs vienkopus uzzināt par visām valsts sniegtajām atbalsta iespējām. 

Pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Ādažu novada domes un Ādažu uzņēmēju biedrības, LIAA Tehnoloģiju departamenta un Siguldas biznesa inkubatora.

Programma un pieteikšanās atrodama šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/adazu-novada-uznemeju-dienas


"Jauno virsotņu iekarotāji sociālajā uzņēmējdarbībā" DAUGAVPILĪ 12. JANVĀRĪ

297_420-01.jpg

Daugavpilī 12.janvārī Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola” (Saules iela 6/8) no plkst.  15 līdz 18 notiks seminārs par sociālo uzņēmējdarbību, uz kuru tiek aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji, valsts un mācību iestāžu darbinieki, studenti, uzņēmēji un visi ieinteresētie.

Pieteikšanās šeit: https://goo.gl/forms/sKGTtsvsUEkM8dHX2


Darbnīca "Sociālā uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātām" ES MĀJĀ 17. JANVĀRĪ

20180102_170226.gif

Eiropas Savienības (ES) māja un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija 17. janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina apmeklēt darbnīcu „Sociālā uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātam”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Uzzini vairāk: https://www.socialauznemejdarbiba.lv/aktualitates/2018/1/4/es-mja-aicina-uz-darbncu-par-socils-uzmjdarbbas-atbalsta-iespjm


Uzņēmēju dienas LIMBAŽOS, 18.JANVĀRĪ

aloja.lv_bi.jpg

2018.gada 18.janvārī Limbažos tiek rīkotas Uzņēmēju dienas, kurās jaunie un pieredzējušie uzņēmēji varēs vienkopus uzzināt par visām valsts sniegtajām atbalsta iespējām. Uzņēmēju dienās tiks sniegta informācija par daudzveidīgām atbalsta iespējām biznesa uzsākšanai. Jaunie un topošie uzņēmēji uzzinās to, kādas atbalsta iespējas sniedz Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) un Finanšu institūcija ALTUM. Savukārt pieredzējušie uzņēmēji uzzinās par LIAA programmām esošo produktu uzlabošanai, jaunu ideju attīstībai un eksporta iespējām.
Pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas, Limbažu novada domes, LIAA Tehnoloģiju departamenta un Siguldas biznesa inkubatora.

Programma un pieteikšanās atrodama šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/limbazu-novada-uznemeju-dienas


SOCIĀLO UZŅĒMumu MIJIEDARBĪBA AR PAŠVALDĪBĀM: PIESTARTĒJAM SADARBĪBAS REAKTORU II, Rīgā, 22. janvārī

22. janvārī 15.30 - 18.30  Alberta ielā 13, Rīgā notiks radošā NEdarbnīca ar Vitu Brakovsku "Sociālo uzņēmumu mijiedarbība ar pašvaldībām:  piesartējam sadarbības reaktoru II !" . Tās būs intensīvas, radošas un praktiskas 3 stundas, kuru  galvenais mērķis ir apskatīt atsevišķus sociālā uzņēmuma biznesa modeļa elementus, lai stiprinātu sava sociālā uzņēmuma kā ilgtermiņa sadarbības partnera statusu pašvaldības acīs. Ņemot vērā auditorijas dalībnieku dažādību – izmantot iespēju „testēt” savu sociālā biznesa konceptus uz klātesošiem pašvaldības pārstāvjiem.

Uzzini vairāk: https://www.socialauznemejdarbiba.lv/aktualitates/2018/1/10/socilo-uzmju-mijiedarbba-ar-pavaldbm-piestartjam-sadarbbas-reaktoru-ii


CITĀDĀKAS UZŅĒMĒJDARBĪBAS IESPĒJAS:  24.JANVĀRĪ MĀRUPĒ!

0.jpeg

24.janvārī pklst.17:00 Brīvās Māras skolā/MāruGuns Jaunmārupē, „Draugi”, Ziedkalnu ielā informatīvs pasākums par un ap sociālo uzņēmējdarbību.

Tikšanās laikā interesenti varēs iepazīties ar LSUA biedra Brīvās Māras skolas/MāruGuns mācību metodiku un skolas telpām, uzzināt aktualitātes sociālas uzņēmējdarbības jomā, iepazīties klātienē ar nelielu daļu no tās produkcijas, kas top sociālajos uzņēmumos, kā arī piedalīties diskusijā – Vai sociālās uzņēmējdarbība ir dzīvot spējīga uzņēmējdarbības forma?

Kāds ir Tavs viedoklis? Nāc un piedalies! Pieteikšanās obligāta šeit


Sociālās uzņēmējdarbības diena JŪRMALĀ, 31.JANVĀRĪ

LSUA_JUURMALA_FB_INFO-01.jpg

Aicinām uzņēmējus, uzņēmējdarbības ideju autorus, organizāciju un pašvaldību pārstāvjus izzināt šobrīd tik aktuālo uzņēmējdarbības virzienu, diskutēt ar ekspertiem un sociālajiem uzņēmējiem, kā arī iepazīties ar atbalsta iespējām!

Pieteikšanās šeit: ej.uz/SU_Jurmala
Uzzini vairāk: https://www.socialauznemejdarbiba.lv/aktualitates/socialas-uznemejdarbibas-diena-jurmala