Sociālās uzņēmējdarbības ideju konkurss - iespēja saņemt finansējumu!

Labklājības ministrija izsludinājusi biznesa ideju konkursu sociālās uzņēmējdarbības uzsācējiem - tiem, kuriem ir ideja, bet vēl nav nodibināta juridiska persona idejas īstenošanai!  Konkursa mērķis ir iesaistīt sociālajā uzņēmējdarbībā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā, kā arī noteikt 20 labākos sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus, kuri saņems individuālas konsultācijas savas biznesa idejas realizēšanai.

Konkursā katrs pretendents var iesniegt vienu biznesa ideju, kurā var paredzēt finanšu investīcijas saņemšanu no 5 līdz 20 tūkstošiem eiro. Dotācijas saņemšanai 10% no kopējā finansējuma pretendentam jānodrošina no saviem līdzekļiem. Labāko 20 ideju autoriem tiks nodrošinātas biznesa konsultācijas ideju attīstīšanai un pilnveidošanai, savukārt atbalsta saņemšanas gadījumā pretendentam būs jādibina SIA, kas īstenos biznesa plānu. Paredzamais termiņš biznesa plāna īstenošanai un rezultātu sasniegšanai - līdz diviem gadiem.

Vairāk informācijas, t.sk. pieteikuma anketas un dalības nosacījumus par pieteikšanos ideju konkursam LASIET ŠEIT

Biznesa idejas pieteikums jāiesniedz līdz 2018. gada 21. februāra plkst. 17.00.

Vairāk informācijas klātienē varēs uzzināt šā gada 7. februārī no plkst. 16:00 - 17:00, kad LM telpās notiks informatīva sanāksme. Piedalīšanās sanāksmē tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pieteikuma anketa ŠEIT.