INNOVATIONS FOR A BETTER FUTURE: iespējas sociālo un aprites ekonomikas inovāciju attīstībai

28.februārī 16.00 – 18.00 aicinām uz pasākumu Ziemeļu Ministru Padomes birojā, kurā ne vien
runāsim un diskutēsim par sociālo inovāciju nozīmi un piemēriem, bet arī aplūkosim, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk.

Pieteikšanās obligāta šeit: https://goo.gl/forms/rxjcs45JpSNJsBoS2 

Eiropā un pasaulē arvien lielāku nozīmi un ievērību gūst uzņēmējdarbībā balstītas sociālās inovācijas – jaunas pieejas, procesi, produkti, pakalpojumi dažādu sabiedrības problēmu un izaicinājumu risināšanai. Laikā, kad ikviens planētas iedzīvotājs saskaras ar vides un dabas aizsardzības, klimata pārmaiņu un resursu ierobežotības problemātiku, īpaši aktuāli kļūst inovatīvi risinājumi aprites ekonomikas un ilgtspējīgas attīstības jomās. Zinām, ka arī Latvijas uzņēmējiem un ideju ģeneratoriem šajā ziņā ir, ko piedāvāt!

16.00  “Ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības tendences Ziemeļvalstīs. Tavs nākamais T-krekls būs taisīts no zivju ādas!” Maija Kāle, Ziemeļu Ministru Padomes biroja Latvijā padomniece.

16.20  “Eiropas Investīciju bankas un Eiropas Komisijas sociālo inovāciju konkursi: iespēja saņemt līdz 50 000 EUR investīcijuMadara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore, European Commsion Social Innovation Competition 2017 un EIB Social Innovation Tournament 2017 žūriju locekle.

16.40  “LIAA piedāvātās iespējas sociālo inovāciju biznesa ideju attīstībai” Liene Pērkone, LIAA Radošo industriju biznesa inkubatora vadītāja.

17.00  Diskusijas, jautājumi, atbildes un neformālas sarunas par sociālo inovāciju tēmu.

Pasākuma norises vieta:  Ziemeļu Ministru Padomes birojs Latvijā, Marijas iela 13/3, Rīga (Berga bazārs)

Pasākumu rīko Ziemeļu Ministru Padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Latvijas Sociālās
uzņēmējdarbības asociāciju.