Sociālo uzņēmumu piedāvājums vasarai!

Sociālie uzņēmumi vasarai piedāvā nometnes bērniem, jaunas produktu kolekcijas un jaunus labdarībus veikalus - lasi vairāk mūsu rakstā par lieliskajiem piedāvājumiem!


ZINĀTNES SKOLA LABORATORIUM
vasaras nometnes bērniem

Banner 2.png

Zinātnes skola "Laboratorium" vasarā aicina uz  dienas nometni 5 darba dienu garumā (9.00 - 18.00) "Jauno Zinātnieku Akadēmija 2018”, kas ir domāta 12-17 gadīgiem bērniem un jauniešiem. Kopā ar mums ķīmiju un fiziku ir iespēja piedzīvot pavisam citādāk un iemīlēt to! Ir 2 dažādas nometnes tēmas: “Tehnoloģijas ap mums” -  jūnijā, “Neparastā ķīmija”  - augustā.  Mūs gaida aizraujoša vasara :) Tiekamies! 

Vairāk informācijas šeit: http://www.laboratorium.lv/lv/programms/vasaras-nometne 28804919, skola@laboratorium.lv


LEARN IT
dienas NOMETNES BĒRNIEM

IMG_7552.JPG

Learn IT aicina tehnoloģiju fanus vecumā no 9 - 15 gadiem uz dienas nometnēm jūnijā un jūlijā Mārupes pamatskolā, Tīrainē. Tās ir nometnes, kurās skolēni izmēģinās spēkus programmēšanā, kļūs drosmīgāki un attīstīs prasmes, lai nākotnē kļūtu par savas jomas profesionāļiem. Mūsu mērķis ir iedvesmot skolēnus un palīdzēt izstrādāt sev interesējošus projektus, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Nometnes programmā programmēšanas un robotikas darbnīcas, sportiskas aktivitātes ārpus telpām, vizītes tehnoloģiju uzņēmumos un, protams, jauni draugi un neaizmirstamas emocijas. 

Vairāk informācijas un pieteikšanās: www.learnit.lv/nometnes


mācos mācīties
vasaras nometne bērniem jelgavā

VASARA 2018dienas nometneJelgavā, Atmodas iela 9.png

Apnicis darīt ko citi liek ? Gribi izpausties ? Nezini ko nozīmē "Milasī" un "Rapatups"? Tu neesi vienīgais ! Nometnē "Vasara" varēsi forši atpūsties, radoši un fiziski izpausties.  Plānojam zēniem un meitenēm interesējošus radošus darbus, sportiskas aktivitātes, pārgājienus, sadarbības un draudzēšanās prasmju treniņus, burbuļu ballītes, kopīgas naksniņas un citus vasarīgus pārsteigumus. Ja esi izvēlējies savam bērnam nometni, kurā viņš atpūšoties un nemanāmi attīstīs sociālās prasmes, veicinās radošumu un sportiskumu, mācīsies iepazīt sevi, piesaki savu bērnu līdz 16.jūnijam, atverot saiti Pieteikties

Sīkāku informāciju vari uzzināt šeithttp://macosmacitiesnometnes.mozello.lv


zinoo
Vasaras nometnes Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī un Liepājā

31961697_1857227207656004_8094675354683179008_o.jpg

ZINOO piedāvā vairākas nometnes vasaras skolas brīvlaikā dažāda vecuma bērniem četrās pilsētās: Rīgā, Cēsīs, Liepājā un Daugavpilī. ZINOO piedāvā gan dienas, gan diennakts nometnes jūnijā, jūlijā un augustā. Nometnes zinātkāriem bērniem!

Lasi vairāk šeit: https://www.zinoo.lv/nometnes/ 


BLINDART
Jaunā kolekcija ar īpašu atlaidi

BurBur ir sociālā uzņēmuma BlindArt projekts, kas norisinās sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrību un Latvijas Mākslas akadēmiju. Projekta gaitā četras neredzīgas un vājredzīgas sievietes veido īpašus audumus pieciem dažādiem dizaina produktiem, iedvesmojoties no senas japāņu šiborī tehnikas. Pielāgojot šo metodi mūsdienu estētiskajiem standartiem un tehnoloģiskajām iespējām,  ar vājredzīgo un neredzīgo cilvēku palīdzību tiek radīts unikāls audums dažādu 3D formu faktūrās, tādējādi panākot ideālu līdzsvaru starp rokdarbu tehnoloģiju un inovāciju.  

Iegādājoties kādu no BurBur produktiem, izmanto kodu: “MAGICMADE” un iegūsti 10% atlaidi. BurBur produktus un plašāku informāciju meklē te: blindart.lv/shop/BurBur 


OWA
JAUNA KOLEKcIJA "ES ESMU LATVIJA"

20180522-Brivibas piemineklis (1).jpg

Latvijas sociālais modes uzņēmums OWA radījis valsts simtgadei veltītu T-kreklu kolekciju
“Es esmu Latvija”, kurā pārnesti uz auduma pašmāju mākslinieku gleznotie Latvijas simboli:
Tautu meita, Turaida, Rīgas melnais kaķis, Brīvības piemineklis un Jūgendstils. Par kolekcijas
sejām kļuva cilvēki ar īpašām vajadzībām un ar neierobežotām iespējām, kuri ar savu dzīves
gaitu parāda, ka Latvijas tauta ir dažāda, un, neskatoties uz grūtībām, viņi spēj stalti pozēt
kameras priekšā un smaidīt.

Vairāk informācijas un iespēja nopirkt šeit: www.owafashion.com


mentor latvia
dāvana absolventiem

IMG_2391 (1).jpg

Īpašā dizaina krekliņi radīti jauniešiem, un ikviens pirkums atbalsta mentorprogrammu jauniešiem! Tā ir dāvana ar pievienoto vērtību. 

Mentor Latvia dizaina auduma maisiņi ne tikai palīdzēs nogādāt diplomu vai liecību uz mājām, bet arī noderēs vasaras brīvlaikā dodoties pelnītā atpūtā uz pludmali. 
Iepriecini savu absolventu ar mīļu dāvanu no Mentor Latvia un zini, ka Tavs pirkums atbalsta mentorprogrammu Latvijas jauniešiem! 

Visu piedāvājumu atradīsi te: http://mentor.lv/radits-mentor/!


otrā elpa
Jauns labdarības veikals Rīgā

20180530_141818.jpg

Labdarības veikali "Otrā Elpa" aicina uz jauno veikalu Rīgā, Bruņinieku ielā 72a. Jaunais veikals ērti sasniedzams ar auto, kas atvieglo ziedojumu nodošanu. Veikalā var iegādāties apģērbus, apavus, aksesuārus, traukus, rotaļlietas, grāmatas un citas noderīgas lietas. Veikalā iegūtie līdzekļi tiek novirzīti labdarības projektiem. 

Vairāk info: www.otraelpa.lv
KUR ATRAST?  Rīgā, Bruņinieku ielā 72a.


VISI VAR
JAUNS LABDARĪBAS VEIKALS SIGULDĀ

29871701_311981712668030_6874583039562516319_o.jpg

Biedrība "Cerību spārni" nodibinājuši savu sociālo uzņēmumu "Visi var", tajā iespējams ne tikai iegādāties biedrības darbnīcās tapušas lietas, bet arī mazlietotas drēbes un apavus, grāmatas kā arī saimniecības preces no Vācijas! 

Vairāk info: www.visivar.lv
KUR?  Siguldā, Dārza ielā 31


TUVU
JAUNS LABDARĪBAS VEIKALS RĪGĀ

31949106_1302685259863996_8665400633429327872_o.jpg

Labdarības veikalā atrodamas dažāda veida preces, nopērkama kafija un ar katru pirkumu Jūs atbalstāt labās lietas, ko dara TUVU. Par tām vairāk lasiet TUVU mājaslapā. Pirmais TUVU veikals atrodas Jelgavā, kur arī galvenokārt bāzējas sociālā uzņēmuma darbība.

Vairāk info: www.tuvu.lv
KUR?  Rīgā, A.Čaka ielā 71


EAPN-LATVIA
VASARAS ATBALSTA PROGRAMMA un ekskursija

Picture1.png

EAPN-Latvia Vasaras atbalsta programma: 23.-26. augusts, Bernāti,  Liepājas Olimpiskais centrs pie Baltijas jūras. Aicinām pašvaldības un  uzņēmumus ar saviem resursiem sniegt atbalstu cilvēkiem, kurus jūs  pazīstat un kuri dzīvo izolētā vidē un nepietiekami integrējas  sabiedrībā, kuriem zināšanu trūkuma un nabadzības dēļ draud sociālā  atstumtība! Aicinām programmā iesaistīties pašvaldību un uzņēmumu  speciālistus! Dalības maksa personai 140 eiro.

Vairāk informācijas rakstot: birojs@eapn.lv

Ziemupe, Grobiņas novads. Piedāvājam informatīvi izglītojošu ekskursiju  sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā "Dvēseles Veldzes Dārzs".  Liepājas Neredzīgo biedrības speciālisti interesentiem sniegs zināšanas  par cilvēku ar invaliditāti ikdienu, ekskursijas dalībniekiem būs  iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Vairāk informācijas šeit:  http://www.redzigaismu.lv/lat/jaunumi/dveseles-veldzes-darzs-3/


riga brain
smadzeņu treniņš

29872820_1857329000946752_5294809440705384181_o.jpg

RigaBrain ir sociāls uzņēmums, kurš nodrošina neurofeedback seansus Baltijas reģionā. Neuorofeedback metode (ar Microsoft mākslīgā intelekta sistēmu), kura ir izstrādāta Zengar institūtā (Kanāda), palīdz mazināt stresu, optimizē smadzeņu darbību, uzlabo CNS darbību, atgriež cilvēkus sabiedrībā pēc depresijas un ķīmijas terapijas.

Izrādot pateicību sociālajiem uzņēmējiem, sniedzam finansiālu atbalstu neurofeedback seansa apmeklējumam. Tiem, kuri reģistrēsies atbalsta saņemšanai, papildus izsūtīsim audio lekciju (20 EUR). Ja vēlies kādam novēlēt šo atbalstu, tad norādi saņēmēja telefonu, mēs sazināsimies ar viņiem un sniegsim šo iespēju.

Atbalsta saņemšanas reģistrs.
Uzzini vairāk.