Praktiskie semināri par SIA dibināšanu un sociālās uzņēmējdarbības granta pieteikuma sagatavošanu!

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija martā rīko divus praktiskos seminārus, kuru ietvaros būs iespējams uzzināt visu par jauno Sociālā uzņēmuma likumu, jauna SIA dibināšanu, esoša SIA pielāgošanu jaunā likuma prasībām, kā arī granta pieteikumu un biznesa plānu sagatavošanu ALTUM sociālās uzņēmējdarbības grantu programmai.

Read More

INNOVATIONS FOR A BETTER FUTURE: iespējas sociālo un aprites ekonomikas inovāciju attīstībai

28.februārī 16.00 – 18.00 aicinām uz pasākumu Ziemeļu Ministru Padomes birojā, kurā ne vien
runāsim un diskutēsim par sociālo inovāciju nozīmi un piemēriem, bet arī aplūkosim, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk.

Read More

14. februārī - pasākums Jelgavā!

Trešdien, 14. februārī, LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā notiks pasākums “Sociālā uzņēmējdarbība. Sociāli atbildīgs uzņēmējs.”, kurā būs iespējams uzzināt būtisko par sociālā uzņēmuma dibināšanu un izprast sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības priekšnoteikumus. Pasākums ir bez maksas, uz to aicināti visi interesenti, iepriekš reģistrējoties ej.uz/socjelgava.
 

Read More

Sociālās uzņēmējdarbības ideju konkurss - iespēja saņemt finansējumu!

Labklājības ministrija izsludinājusi biznesa ideju konkursu sociālās uzņēmējdarbības uzsācējiem - tiem, kuriem ir ideja, bet vēl nav nodibināta juridiska persona idejas īstenošanai!  Konkursa mērķis ir iesaistīt sociālajā uzņēmējdarbībā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā, kā arī noteikt 20 labākos sociālās uzņēmējdarbības uzsācējus, kuri saņems individuālas konsultācijas savas biznesa idejas realizēšanai.

Read More

Sociālo uzņēmumu mijiedarbība ar pašvaldībām: piestartējam sadarbības reaktoru II

22. janvārī 15.30 - 18.30 notiks radošā NEdarbnīca ar Vitu Brakovsku "Sociālo uzņēmumu mijiedarbība ar pašvaldībām:  piesartējam sadarbības reaktoru II !" . Tās būs intensīvas, radošas un praktiskas 3 stundas, kuru  galvenais mērķis ir apskatīt atsevišķus sociālā uzņēmuma biznesa modeļa elementus, lai stiprinātu sava sociālā uzņēmuma kā ilgtermiņa sadarbības partnera statusu pašvaldības acīs. Ņemot vērā auditorijas dalībnieku dažādību – izmantot iespēju „testēt” savu sociālā biznesa konceptus uz klātesošiem pašvaldības pārstāvjiem.

Read More

RTU Rīgas Biznesa Skola, SIA «Ernst & Young Baltic» un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija izveido jaunu sociālās uzņēmējdarbības studiju kursu!

Ar jaunā studiju semestra sākumu RTU Rīgas Biznesa Skola (RBS) sadarbībā ar SIA «Ernst & Young Baltic» (EY) un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju (LSUA) uzsāk studiju kursu «Social Consulting Club» bakalaura līmeņa studentiem par vadības konsultēšanas metodēm un pieejām. Kursa ietvaros LSUA biedri varēs saņemt RBS studentu un pasniedzēju, kā arī EY konsultantu padomu un atbalstu sava biznesa attīstībai!

Read More

Darbnīca „Sociālā uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātam” Eiropas Savienības mājā!

Lai izzinātu, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, un kādu atbalstu tās attīstībai iespējams
saņemt Latvijā, Eiropas Savienības (ES) māja un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības
asociācija 17. janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina apmeklēt darbnīcu „Sociālā
uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātam”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas
bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Read More

Bezmaksas biznesa zināšanu platforma ekademija.lv!

eAkademija.lv ir biznesa zināšanu platforma, kur īsos un kodolīgos video stāstos apkopota Latvijas uzņēmēju pieredze četrās kategorijās: biznesa ideja, klients, biznesa modelis un finansējuma piesaiste. Uzņēmēji skaidro plašu jautājumu klāstu, piemēram, kā saprast, vai ideja nesīs peļņu, kā atrast un uzrunāt savus klientus, kā panākt strauju izaugsmi un kā piesaistīt finansējumu jaunam uzņēmumam.

Read More