SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS DIENA JŪRMALĀ - 31.01.2018

Aicinām esošos un topošos uzņēmējus, organizāciju un pašvaldību pārstāvjus izzināt šobrīd tik aktuālo uzņēmējdarbības virzienu, diskutēt ar ekspertiem un sociālajiem uzņēmējiem, kā arī iepazīties ar atbalsta iespējām!

Dienas pirmajā daļā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande iepazīstinās ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, jaunpieņemto likumu un finansiālo atbalstu. Madara Makare (HOPP trīsriteņi cilvēkiem ar kustību traucējumiem), Mārcis Zanerips un Jānis Ģēģeris (HOPEN labdarības veikalu tīkls) dalīsies ar sociālās uzņēmējdarbības pieredzes stāstiem, savukārt Rīgas pilsētas domes Labklājības departamenta vadītājs Juris Osis pastāstīs par pieredzi pašvaldībā. Jūrmalas un tuvējo reģionu uzņēmēji un ideju autori varēs uzzināt vairāk par iespējām iesaistīties LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā no tā vadītāja Riharda Zariņa. Pēc prezentācijām notiks atvērtā paneļdiskusija, kur ikviens aicināts uzdot interesējošos jautājumus kā uzņēmējiem, tā organizāciju pārstāvjiem.

Pasākuma otrajā daļā - NEdarbnīcā kopā ar Vitu Brakovsku dalībnieki definēs saskares punktus starp sociālajiem uzņēmējiem, ideju autroriem un pašvaldībām, kā arī meklēs risinājumus iesaistīto pušu izaicinājumiem, lai veidotu jēgpilnu, veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Dalība pasākumā ir bez maksas.
Piedalīties un diskutēt aicinām ikvienu interesentu, iepriekš piesakoties: ej.uz/SU_Jurmala

Organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru.

Pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/575683459458764/