logo 2018 LV.png

16.05.2018.
“RISEBA” Arhitektūras un mediju centrs H2O 6,
Durbes iela 4,Rīga

16.maijā Rīgā notiks ikgadējais, nozīmīgākais sociālās uzņēmējdarbības nozares pasākums – Sociālās uzņēmējdarbības forums 2018.  Šī gada Foruma tēma INVESTĪCIJU PIESAISTE – finanšu un biznesa vadības eksperti sniegs zināšanas par investīciju veidiem un gatavību tām, pieredzē par finansējuma piesaisti dalīsies sociālais uzņēmums “BlindArt” – pirmais ALTUM sociālās uzņēmējdarbības granta saņēmējs Latvijā, kā arī ekoloģiskās modes uzņēmums “Projekts QUID” (Progetto QUID) no Itālijas, kas rada unikālas apģērbu kolekcijas, nodarbinot sievietes no sociālā riska grupām, un 2017.gadā sasniedzot 2 miljonus eiro lielu apgrozījumu. Savukārt pašu investoru redzējumu un vēlmes atklās Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN), SEB banka, Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Dānijas Sociālā Kapitāla Fonds (Den Sociale Kapitalfond), kas dažādos sociālās ietekmes uzņēmumos un sociālajās programmās Dānijā un Zviedrijas dienvidu reģionā ieguldījis teju 47 miljonus eiro.

Lai teoriju apvienotu ar praksi, Foruma ietvaros norisināsies arī sociālo uzņēmumu un sociālās uzņēmējdarbības ideju prezentāciju konkurss par 1000 EUR mini-investīciju – stipendiju no labdarības veikala “Otrā Elpa”. Uzvarētāju noteiks auditorijas balsojums.

Pilna Foruma PROGRAMMA lasāma šeit.

Darba valoda: latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu)
Forumu vada: TV žurnāliste Kristīne Garklāva                                                                                                                  Foruma auditorija: 170 dalībnieki (sociālie uzņēmēji, šīs jomas interesenti, investori) no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.                                                                                                                                                                                        Ieejas biļete: 50 EUR, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedriem - 35 EUR.
!!! Svarīgi: dotajā brīdī Foruma līdzorganizators  - Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS - ir izsludinājis stipendiju konkursu nevalstiskajām organizācijām, kam nav iespēju segt Foruma dalības maksu. Pieteikšanās līdz 25.aprīlim. Vairāk uzziniet mūsu Facebook lapā.
Ieejas biļetes tirdzniecībā līdz 14. maijam www.ekase.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī ar rēķina starpniecību - par to lūdzam rakstīt uz e-pastu liga@sua.lv.
Papildus informācija par Forumu: Līga Ivanova, liga@sua.lv, +371 26464686

Organizē:

organizatoru logo.jpg

Atbalsta:

sponsoru logo.jpg