logo 2018 LV.png

16.05.2018.
“RISEBA” Arhitektūras un mediju centrs H2O 6,
Durbes iela 4,Rīga

Šī gada Foruma tēma - INVESTĪCIJU PIESAISTE. Izzināsim visu par un ap investīcijām un to veidiem, diskutēsim un kopā meklēsim idejas, kādam ir jābūt sociālajam uzņēmumam, lai ieinteresētu investorus, aplūkosim sociālo uzņēmumu investīciju piesaistes pieredzes stāstus no Latvijas un Itālijas, noskaidrosim biežākos “klupšanas akmeņus”, kādēļ investīcijas neizdodas piesaistīt, kā arī uzklausīsim pašu investoru viedokli par to, ko viņi meklē sociālajos uzņēmumos.  Foruma īpašais notikums: sociālo uzņēmumu un sociālās uzņēmējdarbības ideju prezentāciju konkurss, kur uzvarētāju noteiks auditorijas balsojums. Vairāk par konkursu uzziniet šeit.

Darba valoda: latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu)
Forumu vada: TV žurnāliste Kristīne Garklāva                                                                                                                  Foruma auditorija: 170 dalībnieki (sociālie uzņēmēji, šīs jomas interesenti, investori) no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.                                                                                                                                                                                        Ieejas biļete: 50 EUR, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedriem - 35 EUR. Arī šogad tiks izsludināts stipendiju konkurss nevalstiskajām organizācijām, kam nav iespēju segt Foruma dalības maksu.
Ieejas biļetes tirdzniecībā no 9.aprīla www.ekase.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī ar rēķina starpniecību - par to lūdzam rakstīt uz e-pastu liga@sua.lv.
Papildus informācija par Forumu: Līga Ivanova, liga@sua.lv, +371 26464686

Organizē:

organizatoru logo.jpg

Atbalsta:

sponsoru logo.jpg