Back to All Events

Seminārs "Sociālās uzņēmējdarbības attīstība Eiropā un Latvijā"

Aizvien biežāk un biežāk Latvijā mēs runājam par sociālo uzņēmējdarbību. Bet vēl joprojām ir sajūta, ka īstas skaidrības šajā jautājumā mums tā arī nav. Vai sociālo uzņēmējdarbība ir panaceja, kas ātri un vienkārši atrisinās visus krīzes laikā sasāpējušos jautājumus? Vai varbūt tās ir tikai mānīgas cerības, jo patiesībā uzņēmējdarbība bez peļņas vienkārši nav iespējama.

Eiropā valda uzskats, ka sociālā uzņēmējdarbības ļauj risināt sociālās problēmas ar biznesa instrumentiem - uzņēmums ražo preces vai sniedz pakalpojumus ar mērķi risināt sociālo problēmu, nevis ar mērķi gūt finansiālu labumu uzņēmuma īpašniekiem.

Šobrīd Labklājības ministrija strādā, lai sagatavotu koncepciju par sociālo uzņēmējdarbību un pamazām to iekļautu arī Latvijas likumdošanā. Šis ir brīdis, kad mēs paši varam izdarīt izvēli par vislabāko, noderīgāko Latvijas attīstības ceļu šajā jomā. Taču lai spētu pieņemt lēmumus un izdarīt secinājumus, ir vajadzīga informācija.

Aicinām piedalīties seminārā par sociālo uzņēmējdarbības attīstību Eiropā un Latvijā, ko vadīs Eiropā augsti vērtētā eksperte sociālo uzņēmējdarbības jautājumos Ariana Rodera (Ariane Rodert). Viņas ekspertīze un zināšanas var kļūt par būtisku pozitīvo dzinējspēku, lai attīstītu sociālo uzņēmējdarbību Latvijā.

Seminārs notiks Valsts Administrācijas skolas telpās, Raiņa bulv. 4, Rīga, 4. stāva auditorija, 27.maijā no plkst. 14.30 – 17.00

Seminārā tiks nodrošināts tulkojums latviešu un angļu valodā.

Ja vēlaties piedalīties seminārā, lūdzu līdz 23.maijam pieteikties, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, kā arī organizāciju ko pārstāvat uz e-pastu: info@eiropaskustiba.lv

Semināra darba kārtība