Back to All Events

Kļūsti par labās gribas uzņēmēju


LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS ir  jauns konkurss, lai atrastu  un atbalstītu cilvēkus, kam ir idejas, kā uzlabot Latvijas bērnu dzīvi. Mēs gribam palīdzēt realizēties lieliskām idejām, kas vērstas, lai vairotu bērnu labklājību.

Konkursā var piedalīties ikviens, kuram ir ideja, un kas zina, kā to īstenot.

Lai piedalītos konkursā, mēs aicinām aprakstīt savas idejas un atbildēt uz dažiem jautājumiem par to īstenošanu. Pieteikuma process norisinās no 7. jūlija līdz 14. septembrimPēc tam, kad tiks veikts pieteikumu pārskats un novērtējums, laika posmā no 29. septembra līdz 12. oktobrim notiks publiskā balsošana tiešsaitē par konkursa finālistiem. Balsojot šeit Tieši Jūs palīdzēsiet izlemt, kuriem no pretendentiem Latvijā ir bērnu dzīves uzlabošanas lielākais potenciāls, kas iekļūst pēdējā posmā un tiek nodoti žūrijas vērtējumam. Labāko ideju autori tiks aicināti prezentēt savu projektu ekspertu žurijai un saviem potenciāliem padomdevējiem, kuri noteiks kurš ir pelnījis kļūt par Latvijas pirmo LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJU.

Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta vieta Reach for Change Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā, kas ietver gan finansiālu atbalstu, gan profesionālas apmācības un ekspertu konsultācijas, kā arī mediju telpu un mārketinga rīkus savas idejas attīstīšanai un bērnu labklājības veicināšanai. Mēs atbalstīsim arī pārējos finālistus, kuriem tiks piešķirta vieta mūsu inkubatorā, nodrošinot ar padomdevēju atbalstu un pieeju plašiem sadarbības tīkliem.

Šis Latvijā realizētais konkurss ir daļa no plašākas Reach for Change un MTG starptautiskās sadarbības GAME CHANGERS, kas tiek realizēta dažādās valstīs.

Lasiet vairāk par Reach for Change atbalstītiem projektiem un Sociālās uzņēmējdarbības inkubatora programmu. 

Lūdzam iepazīties ar atklātā konkursa "LABĀS GRIBAS UZŅĒMĒJS" noteikumiem

Balsošanas noteikumi un nosacījumi

Publiskā balsošana notiks no no 29. septembra līdz 12. oktobrim. Lai balsotu par tīkamāko kandidātu, ikviens tiks aicināts reģistrēties, izmantojot savu Facebook profilu.

MTG un Reach for Change patur tiesības diskvalificēt pretendentus vai atlikt balsošanu, ja pastāv pamats aizdomām, ka ir notikusi krāpnieciska balsošana vai mēģinājums krāpties ar  balsošanas rezultātiem. MTG un Reach for Change patur tiesības aizstāt balsošanu ar citu uzvarētāja noteikšanas metodi, vadoties pēc saviem ieskatiem.

Gadījumā, ja jebkādu iemeslu dēļ tiešsaistes balsošanas sistēma nestrādās, balsošana var tikt apturēta vai aktivizēts ārkārtas rīcības plāns.

MTG un Reach for Change patur tiesības mainīt kārtību, atcelt vai atlikt balsojumu jebkurā laikā.